حسینی:برخی ها از فاش شدن نام مفسدان ناراحت هستند

شورای نگهبان ضامن انقلاب است

نماز جمعه این هفته بخش صفادشت شهرستان ملارد در مصلی بزرگ صفادشت به امامت حجت السلام والمسلمین سید حسینی و حضور پرشور مردم در گرمای بالای ۳۹ درجه برگزار شد .

 

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، نماز جمعه این هفته بخش صفادشت شهرستان ملارد به امامت حجت اسلام حسینی برگزار شد.

امام جمعه صفادشت: شورای نگهبان ضامن انقلاب است و یکی از حافظان قانون است و کسانی که اسلامیت نظام را قبول ندارند و کسانی که در انتخابات دوره های گذشته تائید صلاحیت نشدند از مخالفان صد درصدی شورای نگهبان هستند و تبلیغات ضد ایرانی را آغاز میکنند .

حسینی در ادامه تشریح کرد: بعضی ها مملکت ناراحت هستند که اسامی مفسدان فاش میشود و دست به نامه نگاری به خارج از کشور میزنند که تحریم ها علیه مردم بیشتر شود تا کاری صورت بگیرد که قیمت ها بالا برود و مطمئن باشید که این افراد خائنین به این مردم و مملکت هستند و در اوج راحتی نان نظام را میخورند و علیه نظام فعالیت میکنند.

سید حسینی: ما تجربیات نظامی فراوانی داریم و امروز دشمن خواهان تضعیف تولید موشک را دارد اما ما هرگز تن به این کار نمیدهیم ، برای ما بسته تحریمی پیشنهادی تعیین میکنند که ما عقب بیافتیم ولی تجربه ثابت کرده که نباید زیر بار این چنین مواردی بریم،
امروزه منافقین دربه در هستند و آمریکا از همین بدبخت ها کمک میخواهد که در پیش برد اهدافشان کمکشان کنند.

حسینی گفت: دولت هنوز متوجه جنگ اقتصادی نشده است و بازار اقتصاد و ارز ما مریض است ، مقام معظم رهبری در این مورد ورود پیدا کردند تا اوضاع کنترل شود اما بازهم مسئولان گوش جان نسپردند .

 

انتهای پیام/م.ا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *