شورای چهارم از سیاسی کاری و گروه گرایی پرهیز کند

اقتدارملارد-امام جمعه خمینی‌شهر گفت: اعضای شورای اسلامی دوره چهارم شهر سعی کنند از گروه گرایی ، طائفه گرایی، محله گرایی و سیاسی کاری در اداره شهر و صدور مصوبات پرهیز کنند.

 

خبرگزاری فارس: شورای چهارم از سیاسی کاری و گروه گرایی پرهیز کند

 

به گزارش خبر گزاری اقتدارملارد به نقل از فارس، از خمینی‌شهر اصفهان، حجت‌الاسلام عباس رحیمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به شروع به کار چهارمین دوره شوراها خمینی شهر اظهار داشت: اعضای شورای شهر باید در تصمیمات و مصوبات تقسیم بودجه شهرداری، همه مناطق و اقشار را در نظر بگیرند و به عدالت رفتار کنند.

وی تصریح کرد: مردم به اعضای شورا شهر برای اداره شهر خود اعتماد کرده‌اند و آن‌ها باید امانت دار خوبی برای مردم باشند.

امام جمعه خمینی‌شهر با اشاره به اینکه شورا باید بر سه محور تقوا، وحدت و عدالت رفتار کنند، گفت: اختلاف بین اعضای شورا در روند اداره شهر خیانت به مردم است

این مسئول با بیان اینکه شورای شهر باید به مشکلات شهر در مجموع نگاه کند و از حقوق مردم خمینی شهر دفاع کند و تلاش کند تا حقوق ضایع شده مردم باز پیگیری شود افزود: احیای حقوق ضایع شده مردم از وظایف اصلی شورای شهر است.

رحیمی بیان داشت: اعضای شورا تلاش کنند از امور متفرقه پرهیز کنند و تمام وقت و زمان خود را برای خدمت به مردم و انجام وظیفه به کار گیرند.

وی خطاب به اعضای چهارمین دوره شورا خمینی شهر با اعلام آمادگی کامل برای حل مشکلات مردم اضافه کرد: چهار سال آینده مردم در مورد عملکرد شورا چهارم قضاوت می‌کنند، امیدواریم به گونه‌ای عمل کنند که در پایان دوره چهار ساله خود در نزد خدا و مردم روسفید باشند.

امام جمعه خمینی شهر با اشاره به اینکه دختران جامعه ما باید حضرت معصومه(س) را الگوی خود قرار دهند گفت: جای تأسف است که ما در دین و اعتقادات خود چنین الگوهای داشته، اما در زندگی عملی خود از آنها استفاده نکنیم.

این مسئول متذکر شد: والدین ما باید از ترویج الگوهای غربی در بین جوانان و دانش آموز ان دختر و پسر جلوگیری کنند و با مراقبت بیشتر اجازه ورود روش زندگی غربی را به خانواده‌ها ندهند.

رحیمی در پایان اذعان داشت: الگوهای اسلامی و دینی ما بهترین جایگزین در زندگی خانواده به جای  الگوهای غربی است که از طریق ماهواره در حال رواج در جامعه است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *