نماز جمعه این هفته ملارد برگزار شد

شکاف بین مردم و مسئولان با اتحاد پر خواهد شد

سید حسینی: باید اصلاح الگوی مصرف را در اولویت بگذاریم و بدانیم که از وسایل برقی پر مصرف چه ساعتی در طول روز استفاده کنیم و حامل های انرژی را بیهوده مصرف نکنیم.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، آخرین نماز جمعه تیر ماه شهر ملارد به امامت خطیب توانمند شهرستان ملارد حجت السلام سید حسینی نوری برگزار شد.

حسینی امام جمعه شهرستان ملارد پس از تبریک ایام دهه کرامت به نماز گزاران ملارد به نکات مهمی در خطبه های خود اشاره کرد: مسئولان و مردم باید هم صدا شوند تا این مشکلاتی را که دشمن برای ما ایجاد کرده را پشت سر بگذاریم و این مطلب محقق نمیشود مگر این که مسئولان درکنار مردم باشند زیرا طبق گفته مقام معظم رهبری این انقلاب متعلق به مردم است و اگر مردم ببینند که مسئول حرف میزند و عمل نمیکند باعث مشکل میشود و باعث شکاف میشود.

سید حسینی گفت:اگر با مفسدان اقتصادی برخورد شود آن موقع است که مردم به مسئولان اعتماد خواهند داشت و اگر کسی که مفسد اقتصادی باید مانند یک خائن با آن برخورد کند و نباید با کلمات بازی شود و به کسی که بلندگوی دشمن است نباید رحم کرد و باید برخورد جدی با او صورت بگیرد.

امام جمعه شهرستان ملارد: ما برق را به عراق صادر نمیکنیم چون خودمان نیاز داریم و دشمنان از این مطلب سوء استفاده تبلیغاتی میکنند که انشالله با مدیریت مسئولان این مسئله حل خواهد شد.

حسینی در ادامه خاطر نشان کرد:دشمن بعد از هفتاد سال قصد دارد فلسطین را پایتخت اسرائیل کند که این کار ها با اتحاد آمریکا و اسرائیل و عربستان در حال تحقق است و انشالله این طرح شیطانی با حضور مردم فلسطین به مقصود نخواهد رسید .

انتهای پیام/ا.م

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *