صبحگاه مشترک یگان‌های نظامی و انتظامی شهرستان ملارد

صبحگاه مشترک یگان‌های نظامی و انتظامی شهرستان ملارد

صبحگاه مشترک یگان‌های نظامی و انتظامی شهرستان ملارد

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد /  به مناسبت هفته نیروی انتظامی در محل فرماندهی انتظامی این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم که با حضور یگان‌های انتظامی فرماندهی انتظامی شهرستان ملارد و یگان نمونه پاسداران سپاه ناحیه ملارد برگزار شد از زحمات سبز پوشان نیروی انتظامی توسط مسئولین شهرستان تقدیر شد.

خطیبی فرماندار شهرستان ملارد ملارد در این مراسم با تبریک هفته ناجا به تمامی سبز پوشان  وجان بر کفان نیروی انتظامی گفت: یکی از شاخص های توسعه هر کشور و منطقه ای شاخص های امنیتی و تلاش برای ایجاد امنیت می باشد.خطیبی اظهار داشت : ایجاد امنیت یکی از وظایف هر حاکمیتی است که نیروی انتظامی به عنوان نماد ایجاد امنیت باعث شده در کشور ما  این مقوله مهم وجود داشته باشد. وی افزود: در جامعه ای که امنیت احساس شود سرمایه گذاری در آن جامعه بیشتر وبسیاری از معضلات اجتماعی کاهش می یابد. وی درپایان با اهدای لوح سپاس از سرهنگ همتی فرماندهی انتظامی شهرستان  ملارد و کارکنان این سازمان در راستای تلاش برای ایجادامنیت در سطح شهرستان  قدردانی کرد. ارائه گزارش سرهنگ همتی فرماندهی انتظامی شهرستان ملارد ،تجلیل از تعدادی از  خانواده  های شهدای ناجا ، بازنشستگان و نیز اهدای لوح تقدیر به کارکنان نمونه وپرتلاش از جمله برنامه های دیگر این صبحگاه مشترک بود.

گفتنی است در این مراسم پدر شهید استوار دوم «علی احمد نژاد» که بهمن ما سال گذشته در درگیری با اراذل و اوباش منطقه به فیض شهادت نائل آمد تکریم و از پرسنل نمونه فرماندهی انتظامی ملارد نیز تقدیر شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *