عضو شورای شهر ملارد با رای دیوان عدالت اداری به سمت خود بازگشت+ جزئیات

حسین بیات عضو شورای اسلامی شهر ملارد ، که با نظر هیئت حل اختلاف استانداری تهران تا اطلاع ثانوی از سمتش تعلیق شده بود، به سمت خود بازگشت.

پایگاه خبری اقتدار ملارد، حسین بیات عضو شورای شهر شهرستان ملارد ماه ها پیش به دلیل اعلام برخی اظهارات در خصوص شهرداری شهر ملارد ، با اعلام نظر هیئت حل اختلاف استانداری تهران از سمت خود تا اطلاع ثانوی معلق شد.

به گزارش منابع آگاه علی اکبر خراسانی شهردار ملارد پس از ماه‌ها سکوت در برابر اتهامات زده شده به مجموعه شهرداری طی داد خواستی از حسین بیات عضو شورای شهر به اتهام تهمت و افترا شکایت کرد.این شکایت که در دادگاه ملارد انجام شد پس از بررسی موجب صدور کیفر خواستی برای این عضو شورا شد و پس از آن به فرمانداری شهرستان ملارد و پس از آن به استانداری تهران ارسال شد.با ارسال این پرونده به هیئت حل اختلاف استانداری تهران، این هیئت تا بررسی و تا تعیین تکلیف نهایی پرونده، تصمیم به تعلیق این عضو شورای شهر ملارد از سمتش تا اطلاع ثانوی شد.

براساس این گزارش این عضوشورا با طرح شکایتی به دیوان عدالت اداری درخواست رسیدگی به حکم صادره توسط هیئت حل اختلاف استانداری تهران را نموده، که دیوان عدالت اداری پس از بررسی شکایت ، این تعلیق را خارج از قانون دانسته و آن را باطل نموده است.

حسین بیات عضو شورای اسلامی شهر ملارد با این حکم از روز گذشته مجددا در سمت خود به عنوان عضوی از شورای شهر ملارد ، کار خود را از سرگرفت.

انتهای پیام.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ دیدگاه

  1. مهدی پاسخ

    بالاخره پرده از حقایق برداشته خواهد شد