فرماندار ملارد : آزادگان رشادت‌های خود آزادی را به ارمغان آوردند/ امام جمعه ملارد: آزادگان اسوه صبر و مقاومت هستند

امام جمعه ملارد گفت: استقلال و آزادی، آبرو و عزتمان امروزمان مدیون این قهرمانان وطن است.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، بهمن خطیبی فرماندار شهرستان ملارد در مراسم تجلیل از آزادگان شهرستان ملارد با اشاره به مجاهدت‌های آزادگان گفت: آزادگان سرافراز ایران اسلامی با رشادت‌های خود آزادگی را به میهن اسلامی ایران هدیه دادند.

 IMG_8640 (Custom)

وی افزود: آزادگان مقتدر ما با اسارت‌های طولانی در کشور بعثی عراق با آزادگی خود نوید آزادی کشور از ظلم و جور کشورهایی که باید داعیه‌دار اسلام و حق داشته باشند ، را به جهان اعلام کردند. صبوری و استقامت آزادگان سرافراز در دوران اسارت به جهانیان پیام صلابت و اقتدار ایران اسلامی را مخابره کرد .

فرماندار شهرستان ملارد با اشاره به موضوع هسته‌ای اذعان کرد : بحث هسته‌ای در دوران پس از جنگ یکی از بزرگ‌ترین اقدامات کشور در دوران بعد از جنگ بود . در برجام و مذاکراتی که انجام شد حقانیت کشور را در دنیا بیشتر نمایان کرد و عزت کشور ما را بیش‌ازپیش به اثبات رساند.

وی با اشاره به اقتدار انقلاب اسلامی در منطقه اظهار کرد:درحالی‌که دشمنان در منطقه ،جنگ‌ها و درگیری‌هایی بسیار ایجاد کردند و مسلمانان را به جان هم انداختند ، آرامش، امنیت و صلابتی که آزادگان عزیز ما ایجاد کردند باعث اقتدار بیش‌ازپیش ما شده است.

حجت الاسلام حسینی‌نوری در مراسم تجلیل از آزادگان شهرستان ملارد با اشاره به ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان سرافراز ایران اسلامی به میهن ضمن تبریک این روز گفت: آزادگان، مردان با غیرت، ایثارگر و اسوه صبر و مقاومت هستند، آزادگان در دل خطر و زیر شکنجه بعثی‌ها از حریم ولایت دفاع کردند و زیر بار ذلت نرفتند و شعارشان «هیهات من الذله» بود.

IMG_8611 (Custom)

وی در پایان متذکر شد: استقلال و آزادی، آبرو و عزتمان امروزمان مدیون این قهرمانان وطن است، بنابراین قدر این شیرمردان و پهلوانان وطن را بدانیم و باید در مقابل همه‌ آزادگان و خانواده‌های عزیزشان سر تعظیم فرود بیاوریم و امیدواریم به وظیفه خود در قبال این عزیزان عمل کنیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *