مدیر کل تبلیغات اسلامی تهران عنوان کرد:

فعالیت ۹۲ هزار هیئت مذهبی در کشور/ وجود ۷۰ هزار مسجد

بیرجند- مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران از فعالیت۹۲ هزار هیئت مذهبی در کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد به نقل از خبر گزاری مهر / :حجت الاسلام سید ناصر الدین نوری زاده در ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت های دینی خراسان جنوبی گفت: هیئت مذهبی و تشکل های دینی یکی ازظرفیت های جامعه هستند، گفت: در حال حاضر بیش از ۷۰ هزار مسجد در کشور فعالیت می کند.

وی از فعالیت۹۲ هزار هیئت مذهبی در کشور خبر داد و گفت: همچنین قربب به ۷۰ هزار مداح در سطح کشور فعالیت می کنند که این ظرفیتی عظیم است.

حجت الاسلام نوری زاده هیئت های مذهبی را حلقه ارتباط اعتقادی، دینی، سیاسی و فرهنگی با جامعه هدف دانست و گفت: هیئت های مذهبی و تشکل های دینی می توانند نقش مهمی را در تصحیح افکار غلط ایفا کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران اظهار کرد: هیئت های مذهبی باید از حریم اهل بیت، ساخت خرافات و مطالب دروغ پاسداری کرده  و در زمینه مسائل اعتقادی احیاگری کنند.

وی با تاکید بر اینکه باید ضریب نفوذ کالاهای فرهنگی را بالا ببریم، افزود: دشمن با تمام توان در جبهه فرهنگی ورود می کند و باید در این عرصه تلاش کنیم.

حجت الاسلام نوری زاده بیان کرد: شبکه های اجتماعی تهدید جدی برای جامعه به خصوص نسل جوان هستند و هوشیاری مسئولان را می طلبد.

وی با اشاره به برنامه های دشمن برای براندازی نظام بیان کرد: ما نباید از دشمن تبعیت کنیم بلکه باید در مقابل او ایستادگی کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران با بیان اینکه همچنین تلاش دشمن بر این است که ما را در حوزه اقتصادی به زانو درآورد، گفت: اما خوشبختانه با بصیرت مردم و رهبری این بحران ها را پشت سر خواهیم گذاشت.

حجت الاسلام نوری زاده بیان کرد: همچنین دشمن به دنبال تغییر سبک زندگی ما بوده که اگر ابزارها را نشناسیم در این حوزه موفق نخواهیم بود.

وی با اشاره به اهمیت نقش هئیت ها در کاهش آسیب های اجتماعی بیان کرد: این هیئت ها باید به جنبه های فرهنگی با پیوند مسائل روز به عزارداری توجه کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *