پیش بینی قهرمانی پرسپولیس

کاپیتان سابق استقلال: تیم پرسپولیس را قهرمان اعلام کنید

اگر قرار بر این باشد که لیگ برتر نیمه تمام بماند باید تیم پرسپولیس را به عنوان قهرمان معرفی کرد زیرا این تیم فاصله زیادی نسبت به سایرین دارد اما اگر قرار باشد که مسابقات از سر گرفته شود بهتر است از همین الان به باشگاه این موضوع را اعلام کنند.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، محمود فکری کاپیتان سابق استقلال و سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران درباره آخرین وضعیت این تیم اظهار داشت: در این روز ها که بلاتکلیف هستیم هم برای بازیکن و هم برای مربی بسیار سخت است. ما باید به بازیکن هم استراحت دهیم و هم برنامه تمرینی و اگر بخواهیم بدن آن ها را آماده نگه داریم بسیار سخت خواهد بود.

اخبار ورزشی– او در رابطه با وضعیت رقابت های لیگ برتر گفت: برگزار نشدن رقابت های لیگ برتر می تواند برای یک سری از تیم های خصوصی خوب باشد زیرا آن ها هیچ راه درآمدی ندارند. ما باید همه جوانب را در نظر بگیریم و بعد نظر خودمان را اعلام کنیم. فدراسیون ها در کشورهای اروپایی به باشگاه ها کمک می کنند اما در کشور ما نه تنها کمکی به باشگاه ها نمی شود بلکه از آن ها می خواهند تا به فدراسیون فوتبال کمک کنند. محمود فکری بیان کرد: این روزها تمرینات خودمان را به صورت مجازی پیگیری می کنیم اما برخی از بازیکنان در شهرهای خود جمع می شوند و تمرین می کنند که این موضوع ما را نگران کرده است و امیدوارم هرچه زود تر از این بلاتکلیف خارج شویم.

انتهای پیام/احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *