بازیکنان سنگ تمام گذاشتند

مدیر عامل فولاد خوزستان :باخت فولاد با رهبری کادر داوری

مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان : اشتباهات متعدد کادر داوری باعث تضییع حق فولاد شد، این امور باعث تضاد با روح ورزش است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتدار ملارد، علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در خصوص رقابت تیم‌های فولاد خوزستان و نساجی مازندران اظهار داشت: با توجه به اینکه حساسیت در هفته‌های پایانی لیگ برتر به اوج خود رسیده، لذا نیاز به قضاوت‌های عادلانه در ادامه رقابت‌ها برای جلوگیری از تضییع حق تیم‌ها الزامی است. مع‌الوصف متاسفانه ما شاهد آن هستیم که کادر داوری در دیدار با تیم نساجی مازندران مرتکب اشتباهات فاحشی شده که منجر به تضییع حق باشگاه فولاد خوزستان شده است.

رئیس هیئت مدیره باشگاه فولاد خوزستان در ادامه ضمن حمایت از سرمربی و اعضای کادر فنی این تیم، گفت: متاسفانه در این باخت، تصمیمات کادر داوری تاثیرگذار بود و پنالتی و اخراج بازیکنان به نوعی خود گویای واقعیت‌هایی است که شائبه حمایت از باشگاه‌های خاصی را تقویت می کند. خارج از این مسائل تیم فولاد به مانند دیدارهای گذشته نشان داد که تحت هدایت جواد نکونام از توانایی بالایی برخوردار است و هیچ حریفی جز اینگونه جنجال‌ها و دست‌های پشت پرده جلودار آن نیست.

وی در ادامه عنوان کرد: فولاد با تکیه بر اصول حرفه‌ای و منشور اخلاقی که جوانمردی در صدر سیاست‌های آن قرار دارد، تاکنون علاوه بر ارائه بازی‌های تماشاگرپسند، نتایج و جایگاهی در خور شأن فوتبال خوزستان و این باشگاه کسب نموده که مورد تایید ورزش دوستان نیز قرار گرفته و برای شادمانی هوادارانی که در این شرایط سخت آرزوی دستیابی به سهمیه رقابت‌های لیگ آسیا را دارند، در تلاش می‌باشد.

محمدی در پایان ضمن دعوت از هواداران دلسوز فولاد در حمایت از این تیم، اظهار داشت: قطعاً اینگونه رفتارها خللی در سیاست‌های اصولی ما در راستای حمایت از ورزش ایجاد نمی‌کند و امیدواریم که در هفته‌های آتی شاهد چنین اشتباهاتی نباشیم.

انتهای پیام/احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *