مسابقات فوتسال

فینال مسابقات فوتسال کارمندان ادارات ملارد برگزار شد

فینال مسابقات فوتسال کارمندان ادارات ملارد برگزار شد+تصویر

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد به نقل از اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد/ :مراسم فینال و اختتامیه مسابقات فوتسال کارمندان ادارات گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر با قهرمانی تیم تاکسیرانی به پایان رسید.

مراسم فینال و اختتامیه مسابقات فوتسال کارمندان ادارات گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر با حضور مهندس سلگی شهردار،اکبری عضو شوراء،صیفوری رئیس اداره ورزش و جوانان،مرزانی عضو شوراء و رئیس هیات فوتبال شهرستان،شمسی زاده دبیر هیات فوتبال در مجموعه ورزشی شهدای ملارد برگزار شد.

در بازی رده بندی که قبل از بازی فینال برگزار شد، تیم های اداره ورزش و جوانان و هلال احمر با یکدیگر به رقابت پرداختند و تیم اداره ورزش و جوانان توانست با نتیجه سنگین ۷ بر ۴ هلال احمر را شکست داده و به مقام سوم این بازیها نایل شود.

در بازی فینال که بین دو تیم تاکسیرانی و تامین اجتماعی برگزار شد،تیم تاکسیرانی با ضربات پنالتی با نتیجه ۲ بر ۱ تامین اجتماعی را مغلوب کرد و عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد و تیم تامین اجتماعی نایب قهرمان شد.

در پایان این بازیها، تیم های اول تا سوم، جام های خود را به بالای سر برده و مدالها و حکم قهرمانی خود را توسط مسئولین دریافت کردند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *