دشمن توان تماشای قدرت نظامی مارا ندارد

راهپیمایی ۲۲ بهمن برکت انقلاب است

سردار عراقی پور سخنران مراسم چهلمین روز شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی بود

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ،مراسم چهلمین روز شهادت حاج قاسم سلیمانی در مسجد جامع ملارد با حضور پر شور مردم شهید پرور ملارد برگزار شد .
این مراسم پس از نماز مغرب و اعشا با قرائت چند آیه از کلام ا… مجید و سرود ملی کشور آغاز شد و پس از پخش نماهنگی از رشادت های شهید قاسم سلیمانی و سخنان رهبر کبیر انقلاب ، سرهنگ دوم پاسدار علی اکبر جهانی نژاد فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) شهرستان ملارد به نماز گزاران و حاضرین در مراسم خوش آمد گفت و مقام والای سردار سلیمانی را گرامی دانست و مطالبی کوتاه از اوج معرفت کاری و سیاسی شهید سلیمانی ارائه داد.
سخنران ویژه این مراسم سردار عراقی پور مشاور فرمانده کل سپاه در قرارگاه امام حسین (ع) بود و در ابتدای سخنانش به برکات انقلاب اسلامی طی این چهل و یک سال تاکید کرد و گفت : برکت انقلاب به همین تشییع میلیونی سردار دلهاست که پس از ۴۱ سال چنین جمعیتی را ما ندیده بودیم و در روز ۲۲ بهمن دیدیم کسانی که انقلاب را از نزدیک ندیده بودند چطور به خیابان ها آمدند و از اسلام و انقلاب دفاع کردند و اینها فقط ریشه کوچکی در ایران است که در حال شکل گیریست و حتی با این فراز و نشیب ها هنوز جای کار داریم  و مدت ها زمان نیاز داریم تا به اوج نهایی برسیم. امام خمینی (ره) را هنوز نشناخته ایم و هر روزی که جلو میرویم گوشه ای دیگر از رشادت هایش را میبینیم . به نقل از امام خمینی میگویم : اسلام یعنی سیاست و ورود اسلام را در بدنه سیاست بدون مانع میدانست و درنظر داشت اسلام تصمیمات سیاسی و شیطانی را از بین خواهد برد.

عراقی پور در ادامه اشاره کرد که دشمن توان تماشای قدرت و توان نظامی مارا ندارد و خودش هم میداند که انتقام سخت در محله اول متوقف نخواهد شد و رهبر انقلاب هم تاکئید نمودند که این راه ادامه دارد . در آشوب های اخیر دشمنان قصد نابودی انقلاب را داشتند ولی نمیدانستند که انقلاب خواست خدابوده و کسی نمیتواند به آن صدمه بزند . ما دشمن داخلی کم نداریم و در فتنه ۸۸ دیدیم آشوبگران و دشمنان داخلی آشوب را شروع و هدایت کردند و وقتی دیدند دستشان رو شده به دشمن های خارجی محول کردند و در ۹۸ هم نمونه های دیگر را دیدیم اما هب ولایت در دل های مردم عمیقا رشد و نفوذ کرده و این نوعی پیشرفت و پایداری است.
سردار عراقی پور در ادامه خاطر نشان کرد که سردار سلیمانی تنها شخصی بود که مقام معظم رهبری در بیانیه اش ابتدا به روح شهید سلیمانی تبریک گفت و ما نمونه این موضوع را نداشته ایم. شهید سلیمانی مراعات حدود شرعی را در برنامه ریزی و طراحی و اجرای جنگ هایش در نظر داشت و در تلاش بود شخصی بی گناه جانش را از دست ندهد و ولایت مداری این شهید بزرگ و مدیر و مدبر زبان زد تمامی مردم ایران بود و از همین جا به روح پر افتخار شهید قاسم سلیمانی درود میفرستیم . پس از سخنرانی سردار عراقی پور ذاکر اهل بیت حاج امیر عباسی دقایقی در وصف شهدای انقلاب اسلامی و شهید ولایت سردار حاج قاسم سلیمانی مدیحه سرایی نمود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *