نهمین جلسه کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز برگزار شد

قاچاق کالا تهدیدی جدی برای سلامت تولید و اقتصاد کشور است

فرماندار شهرستان ملارد برتشدید کنترل ورودی و گلوگاه های شهرستان درخصوص قاچاق کالا تاکید کرد و گفت: اطلاع رسانی در راستای مقابله با قاچاق کالا و تاثیر استفاده از کالای ایرانی بر چرخه اقتصاد کشور و تشویق مشارکت عمومی از مواردی است که باید با همکاری دستگاه های متولی مورد پیگیری قرار بگیرد

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد در نهمین جلسه کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز این شهرستان در جمع اعضای این کمیسیون با اشاره به پیامدهای سوء قاچاق کالا گفت:

مبارزه با پدیده شوم قاچاق کالا تهدیدی جدی برای سلامت تولید و اقتصاد کشور است که اتحاد و انسجام همگانی را می‌طلبد تا همه در این راستا اقدام کنند. فرماندار شهرستان ملارد برتشدید کنترل ورودی و گلوگاه های شهرستان درخصوص قاچاق کالا تاکید کرد و گفت: اطلاع رسانی در راستای مقابله با قاچاق کالا و تاثیر استفاده از کالای ایرانی بر چرخه اقتصاد کشور و تشویق مشارکت عمومی از مواردی است که باید با همکاری دستگاه های متولی مورد پیگیری قرار بگیرد. توکلی کجانی با بیان اینکه ضرورت دارد تولیدات شهرستان به شهروندان معرفی گردد، گفت: در این راستا اداره صنعت، معدن و تجارت با همکاری اتاق اصناف تمهیدات لازم را برای راه اندازی فروشگاهی برای فروش و عرضه محصولات تولید شهرستان بدون در نظر گرفتن سود مادی در ایام جشن انقلاب در دستور کار خود قرار دهند. فعال تر کردن گشت های مشترک به صورت جدی تر به صورت محسوس و نامحسوس، برگزاری کارگاه های آموزشی برای اعضای کمیسیون،  نظارت بر  فعالیت عطاری ها، جایگاه های عرضه سوخت و باشگاه های ورزشی که اقدام به فروش مواد نیروزا می نمایند از مواردی بود که نماینده عالی دولت در شهرستان ملارد برآن تاکید داشت.
در ادامه این جلسه، ضمن پیگیری و بررسی مصوبات جلسه قبل، اعضای این کمیسیون هرکدام به صورت جداگانه گزارشی از اقدامات مجموعه خود شامل بازرسی های صورت گرفته ، گشت های مشترک نظارتی، میزان کشفیات ، شناسایی سالن های دپو قاچاق کالا و.. را بیان نمودند.

 

انتهای پیام/احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *