نماز جمعه این هفته ملارد برگزار شد

قوه قضائیه نباید دزدان را نوازش کند

حسینی نوری :جنایت دشمنان به اوج رسیده باید مراقب فتنه های پی در پی دشمنان باشیم ، دشمن قصد براندازی نظامی را دارد

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، نماز جمعه این هفته ملارد به امامت خطیب توانمند حجت السلام والمسلمین حسینی نوری اقامه شد .

امام جمعه ملارد: جوانان باید به پدر و مادر احترام بگذارند و پیرو حرف و راهنمایی های خانواده خود باشند و این توجه ها باعث پایداری و موفقیت روزافزون در زندگی روزمره میشود.
حسینی گفت: دشمن میخواست سه روزه تهران را بگیرد ولی الان چهل سال از برنامه ریزی هایشان میگذرد و هرچه سعی کردند به جلو بروند نتوانستند و به عقب رفتند و قصد براندازی اسلام را دارند و از گذشته با اسلام ایرانیان مشکل داشته اند زیرا اسلام ایرانیان ظلم را نمی پذیرد و میخواهند در زمان حال با جنگ روانی اقتصادی مارا منحرف کنند.
حسینی نوری: خیلی از کشور ها از بحث تحریم خارج شده اند و نمیزارند آمریکا بر آنان حاکمیت کنند و میخواستند فروش نفت ما تضعیف کنند اما ما تضعیف که نشدیم هیچ ، قوی تر هم شده ایم .ما در منطقه یک قدرت نظامی بزرگ هستیم  و کسی توان مقابله با مارا ندارد.
حسینی در ادامه تشریح کرد : مسئولان اجرایی ما باید مدیریت جهادی داشته باشند و باید بپذیرند ما در جنگ اقتصادی هستیم ، قوه قضایه نباید دزدان بیت المال را نوازش کند و باید با جدیت برخورد کنه و در لحظه برخورد کند و برخوردشان باید قاطع باشد تا دیگران هم به خودشان اجازه دست اندازی نکنند، مردم  پا آرمان هایشان ایستاده اند و گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *