بسیج شهرستان ملارد در طرح های جهادی خوش درخشدیده است

لباس بسیج بر تن ملت ایران است و دشمن هیچ غلطی نمیتواند بکند

حسینی نوری گفت: مردم تا به امروز به پای انقلاب ایستاده اند و اجازه به هیچ کس نمیدهند که بخواهد به بدنه این نظام و انقلاب ضربه ای وارد کند

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، نماز جمعه این هفته ملارد در دل هفته بسیج با حضور پرشور مردم و مسئولان و بسیجیان دریادل شهر ملارد اقامه شد.

امام جمعه ملارد گفت : فرهنگ کشور ما بسیجی و بصیرتی است ، چه کسی باور میکرد این باور و تفکر بسیجی بجز ایران در کشور های همسایه هم نفوذ کند و با اقتدار در دنیا نشر پیدا کند ولی باید بدانیم تفکر بسیجی دارای یک مبنای خدا محوری و ولایتمداری و تکلیف گرایی است و ایثار جان و شناخت همه جانبه دشمن در هر لحظه و جبهه شناسی و برخورداری از مدیریت جهادی در وجود بسیج جا دارد‌. لباس فرم بسیج برای تمام ملت ایران است وقتی لباس بسیج بر تن ملت ایران باشد دشمن هیچ غلطی نمیتواند بکند.
حسینی نوری تاکئید کرد : ۴۷۰ موشک شلیک شده به قلب اسرائیل و استئفای نتانیاهو و اعتراف به تولد حزب الله دوم و گیر کردن بن بست غرب و اسرائیل و روشن شدن پوشالی بودن قدرت دشمن و اعلام آتش بس در کمتر از ۴۸ ساعت نشان گر قدرت ایران است و امروز همین تفکر بسیجی و حزب الله گلوی اسرائیل را فشار داده است و هر وقتی که پا از گلیم دراز کنند از امت حزب الله سیلی میخورد .
مردم تا به امروز به پای انقلاب ایستاده اند و اجازه به هیچ کس نمیدهند که بخواهد به بدنه این نظام و انقلاب ضربه ای وارد کند. مردم از این بی نظارتی ها که در بحث گرانی ها مردم را تحت فشار قرار داده اعتراض و مطالبه گری دارند و باید مسئولان بخصوص مسُولان دولتی مشکلات اقتصادی را رفع کنند.

انتهای پیام/م.احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *