نماینده مردم ملارد، شهریار و قدس در مجلس مطرح کرد؛

لزوم بهره مندی ازبانوان توانمند ملاردشهریار وقدس درجهت رشد منطقه

شهریار- نماینده مردم ملارد، شهریار و قدس در مجلس گفت: لازم است در حوزه شهرستان های ملارد، شهریار و قدس از توانایی بانوان در جهت رشد و توسعه این منطقه بهره برد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدارملاردبه نقل از خبر گزاری مهر،محمد محمودی شاهنشین شامگاه یکشنبه با حضور در همایش دختران آفتاب که در اردوگاه شهید منتظری شهریار برگزار شد طی سخنانی گفت: باید باور کنیم در این شرایطی که اقتصاد کشور به نفت وابسته است و الان نمیتواند نفت خود را بفروشد و پول به کشور وارد کند ما باید باور کنیم که کشور وارد یک جنگی تمام عیار شده است که اقتصادی نام دارد.

نماینده مردم حوزه ملارد، شهربار و قدس در مجلس شورای اسلامی با ذکر این نکته که امروز نیازی به پوشیدن پوتین و لباس جنگی نیست؛ اظهار داشت: باید با به کنار گذاشتن ملاک، معیار و گرایش های سیاسی پا به این جنگ اقتصادی بگذاریم و اگر باورنکنیم با زلزله ی سخت اقتصادی مواجه خواهیم شد.

محمودی شاهنشین با تاکید بر این که دختران ما همیشه در کشور نقش اصلی را داشته اند؛ افزود: این یک شعار نیست و یک نقش واقعی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: الان وقت ان است که مدارا کنیم؛ الان وقت آن است که امید را در دل جوانان زنده نگه داریم و این، وظیفه مهم مادران است، امروز تنظیم اقتصاد خانواده، شادابی خانواده و رونق بازار مهر ورزی در خانواده برعهده مادران است.

نماینده مردم شهرستان های شهریار، قدس و ملارد در پایان سخنان خود افزود: در استان تهران و شهرستان هایی که در حوزه انتخابیه بنده است؛ می بایست از بانوان به نحو مطلوب و کارآمدتری استفاده کرد و نظر و عقیده بنده بر این است که توانایی و کارهایی که خانم ها میتوانند انجام دهند مردان در توانشان نیست که میبایست در جهت توسعه و رشد منطقه از این موضوع مهم بهره برد و از دختران آینده ساز کشور در حوزه های مختلف به نحو شایسته استفاده نمود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *