مطمئنا خروج از برجام تهدیدی برای آمریکا خواهد بود

ماحسن نیتمان را در برجام به دنیا ثابت کرده ایم

هداف امریکا از درگیری های در منطقه درگیری با کشور های اسلامی و از جمله ایران است.هدف آمریکا از این کار برای وابستگی مسلمانان به آنها و از آنجایی که بیشترین ذخایر نفتی در کشور های اسلامی و تساحب آنهاست .تنها کشوری که مقتدرانه جلوی استکبار ایستاد و نگذاشت کشور اسلامی تجزیه شود کشور ایران بود.

به گزاش پایگاه خبری اقتدار ملارد/ :نماز جمعه این هفته با سخنرانی حجت السلام نظری مدیریت محترم امور مساجد شهرستان ملارد اغاز گردید ایشان با اشاره به فرا رسیدن دهه تکریم و غبار روبی مساجد و دعوت از جوانان به مساجد و محور قرار دادن تمامی فعالیت های فرهنگی در مساجد پرداختند و از مسئولین درخواست کردند که جهت آبادانی مساجد همکاری های لازم را با ائمه جماعت مساجد داشته باشند همچنین از تمامی خادمان و ائمه جمعه شهرستان ملارد تشکر ویژه را داشتند.

حجت السلام و المسلمین حسینی امام جمعه محترم شهرستان ملارد با توجه به مسائل مسائل سیاسی پیش امده در خصوص برجام و خروج احتمالی امریکا از این قرارداد به نکات زیر پرداختند:

در این روز ها زیاد در اخبار دیده میشود که آمریکا میخواهد از برجام خارج شود.گزینه های ایران مواقع خروج از برجام و امریکا چیست؟
ترامپ اعلام کرد در ۲۲ اردیبهشت درباره ماندن یا خارج شدن از برجام تصمیم میگیرد.
همه تحلیل گران نظرشان این است که ترامپ از برجام خارج میشود از طرفی هم دوتن از مقامات ارشد اروپا ،صدر اعظم آلمان ورییس جمهور فرانسه در سفر های اخیر خود به کاخ سفید آمریکا با ترامپ درباره پیامدهای ماندن یا خروج از برجام مذاکره کرده اند.

نزدیک دو دهه است که دشمنان  برای براندازی جمهوری اسلامی واز بین بردن انسجام داخلی و اقتصاد متکی به داخل را قصد دارند برهم بزنند،توان دفاعی را تضعیف بکنند وجلوی نفوذ منطقه ای و بهرمندی از توان هسته ای ایران را بگیرند اینها در دستور کار آمریکایی ها و اروپایی ها در این چند دهه اخیر میباشد.

ماموریت ترامپ و این دونفر فشار آوردن به ایران و تحمیل اینکه تنها راه مانع خروج آمریکا از برجام مذاکرات مکمل است که درباره توان موشکی و نفوذ منطقه ای ایران و محدود کردن این دو مورد است.

ایران باید از معاهده ای که فضا را آزاد گذاشت تا بازرسان آژانس بین المللی از تجهیزات هسته ای ایران باز دید بکنند، خارج شود دوم خروج از برجام میباشد،چرا که ما از برجام نفی نبردیم.

نکته حائز اهمیت اینکه:هر گونه تصمیم را که سران نظام میگیرند باید بایک صدابا وحدت و با انسجام صدا بزنیم دوم خروج آمریکا از برجام به نفع ماست چرا که مجبور میشویم به سمت اقتصاد مقاومتی برویم ، بنیان های اقتصادی خود را باید تقویت بکنیم.

باید برای کاهش فشار تحریم ها با کشور های همسایه ارتباطمان را افزایش و تقویت کنیم

مطمئنا خروج از برجام تهدیدی برای آمریکا خواهد بود.ما امروز از نظر اقتصادی و توان موشکی از قبل برجام قوی تر و توانا تر هستیم.

باتوجه به نزدیکی ماه رمضان و هفته تکریم مساجد با ید مسجد را در جامعه پر رنگ کنیم چرا که مسجد پناهگاه و محل مقابله شیطان است.

مسجددر جنگ فرهنگی با دشمن مسجد باید سنگر باشد .کوشش کنید تا مسجد به تراز و جایگاه خود برگردد.

آخرین نکته درمورد مسائل جهان:

اهداف امریکا از درگیری های در منطقه درگیری با کشور های اسلامی و از جمله ایران است.هدف آمریکا از این کار برای وابستگی مسلمانان به آنها و از آنجایی که بیشترین ذخایر نفتی در کشور های اسلامی و تساحب آنهاست .تنها کشوری که مقتدرانه جلوی استکبار ایستاد و نگذاشت کشور اسلامی تجزیه شود کشور ایران بود.

امروز با توکل بخدا و با ایمان و با قوای هسته ای در مقابل کفر خواهیم ایستاد.این مقاومت با حرف نیست باید همگی در عمل پای کار بیایم ودر مقابل جنگ فرهنگی دشمن باید بایستیم .

از سیاه نمایی و بزرگ نمایی مشکلات بپرهیزیم و در صدد حل آن دربیایم و مسئولین هم باید تلاش کنند .

اگر ما کشوری قدرتمند و با نفوذ نبودیم دشمنان آنقدر ترس نداشتند. در کنار مشکلات باید در کنارهم مقابل دشمنان بایستیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *