جهاد ادامه دارد

جهادگران در بهشت زهرا (س) 58 هزار ماسک تولید کردند

رئیس فرهنگسرای رضوان واقع در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) گفت: ۵۷ هزار و ۳۰۲ ماسک از هفته دوم فروردین ماه سال جاری تاکنون توسط بانوان جهادگر در این فرهنگسرا تولید شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، فریده صاعلی  با بیان این‌که قرارگاه جهادی تولید ماسک چهارده معصوم علیهم‌السلام فرهنگسرای رضوان با هدف تامین نیاز در حوزه تولید ماسک راه‌اندازی شده و به تولید این قلم اقدام کرده است، اظهار داشت: ۱۴ دستگاه چرخ خیاطی مستقر در فرهنگسرا و حضور بانوان جهادگر و همچنین ۷۱ دستگاه هم در منازل جهادگرا روستاهای کهریزک و باقر شهر در راستای تولید ماسک مورد نیاز در سطح شهرستان‌های استان تهران از اقدامات این فرهنسگرا در زمینه مقابله با ویروس منحوس کرونا به شمار می‌رود.

وی با بیان این‌که تولید و توزیع ماسک در مناطق کم برخوردار مورد توجه این قرارگاه است، گفت: تعدادی از ماسک‌های تولید شده پس از استرلیزه شدن در کهریزک و باقر شهر توزیع شده تا نیاز افرادی حوزه برطرف شود.

رئیس فرهنگسرای رضوان واقع در گلزار شهدای بهشت زهرا سلام‌الله علیها عنوان کرد: اقدامات و فعالیت‌های قرارگاه جهادی تولید ماسک چهارده معصوم علیهم‌السلام فرهنگسرای رضوان با مشارکت خادم الشهداء، خیران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام می‌شود.

وی توزیع غذا در ایام ماه مبارک رمضان را از دیگر اقدامات این فرهنسگرا برشمرد و گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون هر شب در ورامین، باقرشهر، کهریزک و شهرری ۲ هزار پرس غذا توزیع شده است.

صاعلی خاطر نشان کرد: فعالیت‌های فرهنسگرای رضوان تا پایان ماه مبارک رمضان با هدف حمایت از اقشار کم برخوردار و نیازمند و آسیب دیده از ویروس کرونا تداوم خواهد داشت.

بهشت زهرا سلام‌الله علیها نام بزرگ‌ترین آرامستان ایران است که در جنوب تهران قرار دارد. فعالیت این آرامگاه رسماً در سال ۱۳۴۹ خورشیدی آغاز شد.

بهشت زهرا ابتدا ۳۱۴ هکتار وسعت داشت که در سال ۱۳۷۶ بخش شمالی به مساحت ۱۱۰ هکتار و در سال ۱۳۸۷ بخش شرقی به مساحت ۱۶۰ هکتار خریداری و به آن اضافه شد. تاکنون بیش از ۱٬۶۹۸٬۰۰۰ نفر در بهشت زهرا دفن شده‌اند.

انتهای پیام / احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *