مجری سری جدید برنامه هفت مشخص شد + عکس

شنیده‌های خبرنگار فرهنگی مشرق از قطعی شدن مجری سری جدید برنامه هفت و منتقد ثابت آن حکایت دارد. قرار است سری جدید هفت به گفته معاون سیما از دو هفته آینده روی آنتن برود.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، بنا به شنیده های خبرنگار مشرق تکلیف برنامه هفت با مشخص شدن حضور مهدی کرم‌پور  در مقام مجری و کارشناس یکسره شد. کارگردان فیلم «صوفی و دیوانه» که حضور پررنگی در مباحث کلان سینما اعم از صنفی و تئوریک دارد قرار است اجرای برنامه هفت را بر عهده بگیرد. ضمن اینکه حضور درخشان سعید قطبی زاده در مقام منتقد در ایام جشنواره فجر زمینه‌ای را فراهم کرده که او روی کرسی منتقد ثابت برنامه هفت که پیش از این متعلق به مسعود فراستی بود، بنشیند. پیش از این گمانه‌هایی در رابطه با کرم پور با تایید و تکذیب‌هایی همراه شده بود اما پیگیری خبرنگار مشرق از قطعی شدن نشستن کرم‌پور به جای افخمی حکایت دارد.

در حالیکه پیش از این برخی رسانه‌ها  نام حسن حسینی را  به عنوان منتقد ثابت برنامه اعلام کرده‌اند که خبر چندان خوشحال کننده‌ای نبود. احتمالا هفت با دو گزینه تازه نفس مشخص‌شده، همان مسیر افخمی – فراستی را خواهد پیمود . طبق شنیده‌های مشرق، مهدی کرم‌پور از مافیای جراید سینمایی و پولشویی در سینما، بسیار مخالف است و با توجه به مقبولیت وی،  نبرد سهمگین و شیرین فرهنگی را در دوره جدید برنامه هفت می توان پیش بینی کرد. نکته جالب این است که کرم‌پور از نخستین چهره‌های مخالف مدیریت سینما در دولت حسن روحانی به شمار می‌رود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *