وضعیت محسن قاسمی روبه بهبودی

تجویز داروی خاص برای قهرمان کشتی آسیا

رئیس بخش ICU بیمارستان لاله و پزشک معالج قهرمان کشتی فرنگی آسیا گفت: داروی خاصی را برای محسن قاسمی در نظر گرفتیم که به بهبود سلول‌های مغزش کمک می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتدار ملارد، رئیس بخش ICU بیمارستان لاله و پزشک معالج قهرمان کشتی فرنگی آسیا گفت: داروی خاصی را برای محسن قاسمی در نظر گرفتیم که به بهبود سلول‌های مغزش کمک می‌کند.

دکتر امیرحسین لطفی در مورد وضعیت محسن قاسمی اظهار داشت: وضعیتش کمی نسبت به قبل بهتر شده، زمانی که بار دیگر به بیمارستان آمد، تشنج می‌کرد، وضعیت تغذیه‌اش اصلا مناسب نبود، مشکل تنفسی هم داشت، اینها تا حدودی برطرف شده‌اند. یک سری اختلالاتی داشت که کم شده است.وی ادامه داد: یک سری از اختلالات نشان دهنده کارکرد نامناسب مغزش بود. حالا بیداری‌اش بهتر و بیشتر شده و به اطراف هم نگاه می‌کند. از زیر دستگاه تنفسی هم بیرون آمده و بدون دستگاه نفس می‌کشد. وضعیت کارکرد مغزش بهتر است و تغذیه‌اش هم بهتر شده است.دکتر لطفی با تاکید بر اینکه همچنان نیازی به جراحی نیست، گفت: در اقدامات درمانی پیشرفت داشتیم، داروی خاصی هم برایش در نظر گرفتیم که به بهبود سلول‌های مغزش کمک می‌کند. امیدوار هستم که آرام آرام سلول‌های آسیب دیده مغزش بهبود پیدا کند.

 محسن قاسمی قهرمان پیشین کشتی فرنگی آسیا زمستان سال گذشته در کمپ ترک اعتیاد مورد ضرب و شتم قرار گرفت و از آن وقت دچار آسیب مغزی شدید شده است.

انتهای پیام/احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *