مراسم احیای شب های قدر در ملارد به روایت تصویر

مراسم احیای لیالی قدر در قالب طرح ضیافت الهی با حضور گسترده مردم در مساجد و حسینیه های شهرستان ملارد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، همزمان با فرارسیدن لیالی قدر ماه مبارک رمضان، و ایام شهادت مولای متقیان حضرت علی علیه السلام، شیعیان و دوست داران آن حضرت در شهرستان ملارد با حضور در مجلس معنوی شب قدر، در مساجد ، حسینیه ها ، بقاع متبرکه امام زاده ابراهیم و قبور مطهر شهدا ، ضمن به جا آوردن اعمال این لیالی ، در سوگ امام اول خود اشک ماتم ریختند.

همچنین در شب بیست و یکم ماه رمضان پیکر شهید مدافع حرم عباس آبیار مهمان جمع مردم شهر ملارد در گلزار شهدای این شهر بود . سخنرانی و قرائت قرآن و دعای جوشن کبیر و قرآن به سر گرفتن از جمله برنامه های این مراسم بود.

احیای شب های قدر در ملارد احیای شب های قدر در ملارد احیای شب های قدر در ملارد احیای شب های قدر در ملارد

احیای شب های قدر در ملارد   احیای شب های قدر در ملارد احیای شب های قدر در ملارد احیای شب های قدر در ملارد احیای شب های قدر در ملارد احیای شب های قدر در ملارد احیای شب های قدر در ملارد احیای شب های قدر در ملارد احیای شب های قدر در ملارد احیای شب های قدر در ملارد احیای شب های قدر در ملارد احیای شب های قدر در ملارد احیای شب های قدر در ملارد احیای شب های قدر در ملارد احیای شب های قدر در ملارد احیای شب های قدر در ملارد احیای شب های قدر در ملارد احیای شب های قدر در ملارد احیای شب های قدر در ملارد

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *