مردم ملارد از روحانی مبارز و تلاشگر خود تجلیل کردند

مراسم تجلیل از ستاره محراب ملارد برگزار شد+تصویر

آیت الله صدیقی:وقتی من عکس آقای عقیلی را دیدم به دوستان گفتم که ایشان خیلی سید هستند و امام زاده زمان حال هستند و نذر به این بزرگواران نذر به امام زادگان است زیرا اینان فرزندان پیغمبر و شاگردان امام صادق (ع) هستند

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، مراسم نکوداشت ستاره محراب شهرستان ملارد حجت السلام والمسلمین سید احمد عقیلی در مسجد جامع ملارد با حضور پرشکوه مردم شهید پرور شهرستان برگزار شد .


در ابتدای مراسم حجت السلام حسینی نوری امام جمعه شهرستان ملارد به حاضرین در مراسم عرض خوش آمد گویی نمود و پس از تشریح برنامه تشکر ویژه از مردم و مسئولان شهرستان و روحانیون و ائمه جمعه حاضر در مراسم کرد و آرزوی سلامتی برای یگانه ستاره محراب شهرستان ملارد ، حجت السلام سید احمد عقیلی نمودند.

در ادامه برنامه نماهنگی از مجموعه فعالیت های مسجد جامع ملارد و یگانه ستاره محراب شهر برای حاضرین پخش شد و پس از آن یکی از شاعرین شهرستان ملارد به شعر خوانی در مدح حضرت امیر المونین (ع) پرداخت .


در بخش پایانی سخنران ویژه مراسم، امام جمعه موقت تهران حضرت حجت السلام والمسلمین صدیقی در جایگاه حاضر شد و گفت : مسجد محل کوشش و محبت و همدلی مومنین است ، مسجد جایگاه کمک به امور خیر و فقرا است، برکتی عظیم دارد و باید این جایگاه والا را قدر بدانیم زیرا محل سجود است .

پرچم دار اخلاق از ابتدا همین علما بوده اند و ماهم حاضریم خون خود را در این راه تقدیم خدا بکنیم ، علمای شیعه هم با مردم و کارگران و کشاورزان و تمامی اقشار همراه بوده اند و هرکسی کوچک ترین کار شرعی و غیره دارد به امام جماعت محل رجوع میکرد و ائمه جماعت هم با آغوش باز این موارد را میپذیرفتند و به درد های مردم میرسیدند .
صدیقی در ادامه تشریح کرد : امام جماعت حق پدری بر تمام خانواده اهل محل دارد و گره از کار تمامی مردم باز میکرد ، پس قدر این ائمه جماعت تان را بدانید و برایشان احترام قائل شوید .


وقتی من عکس آقای عقیلی را دیدم به دوستان گفتم که ایشان خیلی سید هستند و امام زاده زمان حال هستند و نذر به این بزرگواران نذر به امام زادگان است زیرا اینان فرزندان پیغمبر و شاگردان امام صادق (ع) هستند

در انتهای برنامه از زحمات و کوشش های ستاره محراب شهرستان ملارد تقدیر شد.

انتهای پیام/م.احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *