مراسم جشن فارغ‌التحصیلی دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد برگزار شد

مراسم جشن فارغ‌التحصیلی ۴۰۰ دانش آموخته دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد در فرهنگسرای بعثت برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، مراسم جشن فارغ‌التحصیلی دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد با حضور مدیران و دانش آموختگان این دانشگاه و نیز خانواده‌های آنان در فرهنگسرای بعثت شهر صفادشت برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان ملارد با اشاره به نامه ۳۱ نهج‌البلاغه بیان داشت: ما در این دنیا مسافریم. مانند مسافری هستیم که هدف سفر خود را گم کرده و در حال بازی است. .

حجت الاسلام حسینی گفت: پیامبر اکرم ص می‌فرمایند دانشمندان دودسته هستند: یک گروه دانشمندانی هستند که به آنچه آموختند عمل می‌کنند . یک گروه هم کسانی هستند که یاد می‌گیرند امام عمل نمی‌کنند. ناله دوزخیان و اهل آتش هم از دانایان بی عمل بالاست. وی افزود: فخر اسلام بر دیگر ادیان و مذاهب بر این است که اسلام علم و آموختن آن را بر زن و مرد واجب می‌داند.

وی با اشاره به ارتباط دانشگاه و صنعت اظهار داشت: دانشگاه و صنعت باید با هم آشتی کنند. امروز دانشگاه‌ها مسیر خودشان و مراکز صنعتی هم مسیر خود را می‌روند. این وسط دانشجویان درس می‌خوانند و بعد از فارغ‌التحصیلی نمی‌دانند باید کجا بروند و چه کاری انجام بدهند. کاش به اینجا برسیم که دانشجویان ما قبل از فارغ‌التحصیلی کار برایشان فراهم می‌شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *