یوم الله 13 آبان در ملارد

مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان ۹۸ ملارد

تظاهرات ضد استکباری یوم‌الله سیزدهم آبان امسال باشکوه تر از هر سال در ملارد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد : مراسم ویژه تظاهرات ضد استکباری یوم‌الله ۱۳ آبان در ملارد از ساعت ۹ صبح آغاز و جناب آقای جواد جبله ، دادستان محترم شهرستان ملارد در این مراسم سخنرانی کرد.

در تظاهرات ۱۳ آبان امسال ملارد بالغ بر ۱۰۰ خبرنگار ،تصویربردار و عکاس خبری حضور داشتند که چندین نفر از آنان  اقدام به پوشش خبری و چندین  نفر نیز از عکاسان اخبار مربوط به این تظاهرات را پوشش دادند.

راهپیمایی تعدادی از دانش آموزان بسیجی و سایر تشکل‌های دانش آموزی دقایقی قبل از آغاز رسمی این مراسم آغاز شد.

دانش آموزان در طول مسیر به جمع دیگر شهروندان شرکت کننده در این راهپیمایی پیوستند.

نصب تصاویر و شعار “مرگ بر آمریکا” در مسیرهای منتهی به مصلی ملارد
در مسیر منتهی به مصلی ملارد محل برگزاری راهپیمایی ۱۳ آبان ، پلاکاردها و پارچه نوشته‌های زیادی از میدان ارغوان تا مصلی ملارد  نصب شده بود.

اغلب پلاکاردها حاوی تصاویر، کاریکاتور و شعارهایی به ویژه شعار “مرگ بر آمریکا بود.

 

در تمام جایگاه برگزاری این مراسم به زبان‌های انگلیسی و فارسی شعار مرگ بر آمریکا نوشته شده بود.

 

با وحدت همه دستگاه ها و مردم با فساد مبارزه می کنیم

در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان ملارد، پلاکاردهایی با مضامین مرگ بر آمریکا، مرگ بر صهیونیسم، مرگ بر انگلیس، مرگ بر داعش و مرگ بر سعودی نصب شده بود.

همچنین بر روی پلاکارهایی که در دست حاضران در راهپیمایی قرار داشت و یا پلاکاردهای نصب شده در جایگاه برگزاری مراسم، “لبیک یا حسین” لبیک یا خامنه‌ای” نوشته شده بود.

راهپیمایان همچنین شعار الله اکبر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس و داعش و سعودی سر دادند.

همچنین پلاکاردهایی با مضامین سیزده آبان یعنی مقابله با زورگویی دسیسه و استکبار، هیهات منا الذله؛ ما وذلت؟ هرگز!، ما تا اخرین نفس مقابل آمریکا ایستاده ایم،… و آخر تابع له علی ذلک در دست راهپیمایان قرار داشت.

در این مراسم همچنین پرچم های انگلیس، آمریکا، و رژیم صهیونیستی در مقابل جایگاه اصلی مراسم  به آتش کشیده شد.

 

به آتش کشیده شدن پرچم آمریکا

راهپیمایان روز ۱۳ آبان امسال همانند سالهای گذشته شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل سر داده و تصاویری از امام راحل و مقام معظم رهبری در دست داشتند.

حاضران در این راهپیمایی نوشته‌هایی با مضامینی مانند امروز قدرت و ابهت آمریکا در چشم ملت‌ها فرو ریخته است، خطر آمریکا به حدی است که اگر کوچکترین غفلتی کنیم نابود می‌شویم، ما آمریکا را جمهوری اسلامی خواهیم کرد، شعار مرگ بر آمریکا ادامه نهضت حسین (ع) است و خواست امام حسین (ع) از ما شیعیان و عاشقان است ، تا ۲۵ سال آینده چیزی به نام اسراییل باقی نخواهد ماند و شعار نه سازش نه تسلیم نبرد با آمریکا در دست داشتند.

 

حضور مسئولین شهرستان ملارد در راهپیمایی ۱۳ آبان ۱۳۹۸

در این مراسم که در از میدان ارغوان تا مصلی ملارد برگزار شد،امام جمعه محترم ،نماینده ولی فقیه در شهرستان ، فرماندار محترم،فرماندهی محترم سپاه حضرت ولیعصر و سایر مسئولین نظامی و شهری در کنار سایر اقشار حضور داشتند.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *