مراسم گرامیداشت شهادت شیخ نمر باقر النمر در ملارد برگزارشد+تصاویر

مراسم گرامیداشت شهادت شیخ نمر باقر النمر با حضور مردم و مسئولین برگزارشد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد،مراسم گرامیداشت شهادت مجاهد شیعه عربستان شهید شیخ نمر باقر النمر با حضور حجت الاسلام محمد دارالحکمه عالم شیعه کشور نیجریه ، مسئولین و مردم ملارد در حسینیه گلزار شهدای شهر ملارد برگزار شد .

در این مراسم جایگاه تشیع در جهان اسلام ، اهداف به شهادت رساندن شیخ نمر توسط آل سعود و آینده تشیع در جهان بررسی شد .

حجت الاسلام والمسلمین رضاعلی متهور ملکی مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج ملارد در این مراسم گفت : ما امروز هم عزادار شیخ نمر باقرالنمر هستیم و هم به این شیخ بزرگ افتخار میکنیم چرا که در عالم تشیع چنین مجاهداتی کرد و در مقابل ظلم و استکبار ایستاد.

وی افزود : مجاهدانی هم چون شیخ نمر با مقاومت و خون پاک خودشان اسلام را در مقابل تهاجم دشمنان دین بیمه می کنند .

متهور ملکی با اشاره به رشادت های روحانیون در راه اسلام اذعان کرد : این از افتخارات عالم تشیع و از افتخارات روحانیت است که همیشه در طول تاریخ اسلام ، روحانیت به عنوان پرچم داران عزت و شرف مسلمین و به عنوان پرچم داران اسلام و اعتلای اسلام در خط مقدم بوده اند و همیشه با خون حضور خود را ثابت کردند .

وی افزود : در تمام قیام هایی که در طول اسلام مشاهده می کنیم، اولین خون هایی که ریخته شده از روحانیون بوده است . این برای روحانیت افتخار است .در انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی نیز بیشترین آمار شهدای اقشار از نظر جمعیتی متعلق به قشر روحانیت است . روحانیت در تمام دوران در راه اعتلای کلمه حق و اعتلای اسلام ناب ایستاده است .

IMG_1639 IMG_1647 IMG_1649 IMG_1612 IMG_1618 IMG_1624 IMG_1636 IMG_1632

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *