سردار نقدی:جنگ نرم،جنگ ایمان و اتحاد است

یادواره شهدای شهرستان ملارد با حضور سردار نقدی رییس بسیج مستضعفان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، مراسم یادواره شهدای شهرستان ملارد و گرامیداشت شهدای اقتدار با حضور مردم و خانواده های معظم شهدا و  مسئولین شهری برگزار شد.

سردار نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفان کشور به عنوان سخنران این مراسم با اشاره به عظمت و برزگی شهدا گفت : یادواره شهدای جای گفتن داستان نیست، آمدیم تا در برابر مکتب شهدا زانو زده ودرس بیاموزیم.

وی خاطر نشان کرد: در دوره ای که دشمنان غربی در مجمع و پیمانی به نام ناتو  و دشمنان شرقی در پیمانی با نام ورشو با کلیه تجهیزات در مقابل ما صف آرائی کردند،فضای علیه کشور در حالی بود که به فرموده امام خامنه ای: از دادن سیم خاردار به ما نیز امتناع می ورزیدند و در این فضا ملت ایران به رهبری ولایت ایستاد و فریاد زد که خدا بزرگ (االه اکبر))  است.

ملت مسلمان ایران به میدان آمد و کشور را از دست استکبار غرب آزاد کرد و بنا را براین داشت تا نظامی برپایه اسلام ایجاد کند. بر او تا توانستند.

نقدی اظهار داشت:شبکه های عظیم جاسوسی ، کودتاهای شرقی و کودتاهای غربی همزمان باهم بر نظام نوپای اسلامی  هجمه بردند ،هم گروه های تروریستی طرفدار شوروی دست به سلاح بردند و هم گروه های تروریستی آمریکایی که نتیجه آن ۱۷ هزار شهید ترور را به یادگار گذاشت.

وی افزود : در جایی که دوقطب نظامی پیمان ناتو و ورشو تاجایی که توانستند از سلاح و هرچه در توان داشتند به صدام دادند و جنگ را برکشور ما تحمیل کردند ملت ما با تمام محدودیت ها ایستاد و موفق شد با تکیه بر منش اولیا الله به پیروزی دست یابد و اکنون دایه دار مبارزه با استکبار در تمامی گستره های ملت های مظلوم باشد.

محمد رضا نقدی با اشاره لشگر کشی آمریکا به عراق و افغانستان و عملیات ها گوناگون در مرز کشور های دیگر بیان داشت : عظمت ، عزت و امنیتی که امروز داریم همه اش مرهون آموزه های مکتب حسینی است که باعث شده آمریکا و غربی ها از حمله نظامی به ایران واهمه داشته باشند و جرات این کار را نداشته باشند.

فرمانده بسیج مستضعفان با اشاره به ضعف غرب در برابر ایران و تغییر فضای جنگ ار جنگ سخت به جنگ نرم گفت و بیان داشت : این جنگ جنگ ایمان و اتحاد است.

نقدی اظهار داشت: اتحاد و ایمان دو ریشه ای است که دشمن به آن ها رو آورده تا با تضعیف آن ها در نهاد خانواده و نظام بتواند به دشمنی خود باایران اسلامی ادامه داده و ضرباتی به این انقلاب وارد کند .

 وی افزود:غرب با برنامه ریزی در طرح دجالواره(شبکه های ماهواری) قصد زدودن صفا، صمییت و معنویت را دارد تا به جای این دو اصل گرانبها رقص، آواز و شهوت رانی را بین عموم مردم جامعه ترویج دهد.

نقدی خاطر نشان کرد: ماهواره به اسم خیاطی و تحلیل سیاسی و کلاس آشپزی تمام داشته های دینی ما را نشانه گرفته است تا آن هار را از خانواده های ما بگیرد،ظهور ۲۶ شبکه ماهواره ای در حال حاضر ماموریت تفرقه اندازی در بین شیعه و سنی را دنبال می کند، در حالی که ایستگاه پخش همگی آنها در لندن است، سعی در تکفیر شیعه از زبان اهل تسنن و تکفیر اهل تسنن از زبان شیعه را دارد و هدف استکبار نشانه رفتن وحدت بین مسلمانان چه شیعه و سنی است.

این مقام در خاتمه با اشاره به موضوع اسید پاشی های اخیر گفت: اسید پاشی هم مانند خیلی جرایم دیگر وسیله شرارت اراذل و اوباش است . اما غرب با بزرگ نمایی آن را تبدیل به یک مسئله بین اللملی برای کشور ایران کرده است، در حالی که سالیانه بیش از ۱۰۰ مورد اسید پاشی  درلندن گزارش می شود.

وی بیان داشت،غرب در صدد است مردم ما را نسبت به ارزش ها و امربه معروف بدبین کنند، هدف غرب ایجاد تفرقه حتی در داخل مملکت اسلامی است آنها می خواهند بین مردم ما تفرقه بیندازندو اسباب این کار رسانه ها هسند.

نقدی افزود: امروز آماده ایم از مکتب شهدا درس بگیریم و معنی این درس این است ، در دورانی که دست مان خالی بود ، وقتی که تنها بودیمتوانستیم با ایستادگی و استقامت پیروزی را از ان خود کنیم ای است .

وی خاطر نشان کرد:امروز حرف شهدا بالا نگه داشتن پرچمی است که آن ها با خون خود بلند کردند. آن هایی که هدفشان از این انقلاب رسیدن به ثروت بود امروز می گویند صحبت کردن از انقلاب کافی است . آن آقایی که می گوید صحبت از انقلاب کافی است به وضع اقتصادی مردم برسید ، اگر راست می گوید ثروت و کارخانه هایی که برای خودت و فرزندانت جمع کردی در بین مردم پخش کن.

این مراسم با ذکر مصیبت حضرت سید الشهدا و مداحی ذاکران اهل بیت خاتمه پذیرفت .

IMG_6112 IMG_6147 IMG_6160 IMG_6195 IMG_6265 IMG_6272 Jpeg

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *