مردم ملارد در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر حماسه آفریدند/ حضوری به واقع بی نظیر + تصاویر

مردم شهرستان ملارد با حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر ثابت کردند در دفاع از آرمان های انقلاب پیش قدم هستند.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، همزمان با سراسر کشور راهپیمایی عظیمی در شهرستان‌های ملارد برگزار شد. مردم شهرستانهای ملارد در کنار مسئولان خود در مسیر های تعیین شده راهپیمایی حضور پور شوری داشته و حماسه ای دیگر را خلق کردند و مشت محکمی براستکبار زدند.

بر اساس این گزارش مردم ولایت مدار شهرستان ملارد در شهرهای مختلف این شهرستان در مسیر خیابان اصلی شهر که منتهی به مصلی نماز جمعه حضور پیدا کردند.

مردم شهرستان ملارد نیز در کنار مسئولان تلاشگر خود با وجود سرما در مسیر راهپیمایی حضور پیداه کرده چنان که این حضور بیش از پیش بود آنچنان که حرکت در مسیر تعیین شده  برای راهپیمایی ۲۲بهمن ۹۵به کندی صورت می گرفت.

مردم ازدقایق آغازین راهپیمایی ۲۲ بهمن در محل تعیین شده برای راهپیمایی حضور پیدا کردند و در کنار یکدیگر یاد و خاطره روزهای انقلاب را زنده کردند .

مردم مؤمن، انقلابی، ولایت مدار و عاشورایی در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۵ سراسر شور و شعور بود و به واقع این شهرستان نیز در کنار دیگر شهرستانهای غرب استان تهران حماسه ای  حضور دیگر آفریدند و  همگام با خروش یکپارچه ملّت بزرگ و فهیم ایران اسلامی و غیور فریاد”مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” سر دادند.

شایان ذکر است جامعه ورزشکاران و فرهنگیان ، اصحاب رسانه و مطبوعات  و صنعتگران این شهرستانها  در این حماسه حضوری پر رنگ و چشمگیر داشتند و این حماسه حضور در سی هشتمین سالگرد پیرورزی انقلاب  اسلامی ایران باعث خواهد شد که استکبار جهانی بداند که مردم ولایت مدار ایران اسلامی در هر شرایطی پشت انقلاب و ولایت فقیه هستند و تا آخرین نفس در این راه قدم برداشته و بر خواهند داشت.

مردم مومن و ولایتمدار شهرستان ملارد در مسیر های راهپیمایی شعارهای یاد امام خمینی پاینده باد” ، “راه شهیدان وطن زنده باد” و “ما همه سرباز توئیم خامنه ای گوش به فرمان توئیم خامنه ای را فریاد زدند.

برپایی ایستگاه های فرهنگی  امدادی و مشاوره ای،اجرای حرکات نمایشی توسط ورزشکاران، و حضور پرشور  عکاسان و خبرنگاران شهرستان ملارد در راهپیمایی ۲۲ بهمن از نکات بارز  این راهپیمایی  بود.

در این راهپیمایی که از اقشار مختلف متدین و مومن مردم اعم از خانواده شهداء و ایثارگران، ائمه جمعه و روحانیون، مسئولان و مدیران اجرایی، سپاه پاسداران، نیروی انتظامی، طلاب، دانشجویان و دانش‌آموزان حضور داشتند.

مسئولان ولایی شهر نیز  پیشاپیش مردم  در صحنه حضور داشتند و زن و مرد و پیر جوان دست در دست هم  آمده بودن تا باردیگربه ندای رهبر خود لبیک گویند. جوانان و قشر عظیم دانش آموزان و دانشجویان نیز در این راهپیمایی حضوری پرشور داشتند.

   

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *