مزار شهدای ملارد به مناسبت هفته دولت گلباران شد

همزمان با نخستین روز از هفته دولت مزار شهدای شهرستان‌ ملارد با حضور مسئولان غبارروبی و گلباران شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، همزمان با ایام شهادت شهیدان باهنر و رجایی و شروع هفته دولت گلزار شهدای شهر ملارد با حضور بهمن خطیبی فرماندار شهرستان ملارد همراه با رونسا و مسئولین ادارات و سازامان های شهرستان ملارد برگزار شد .

بهمن خطیبی فرماندار ملارد در این مراسم با اشاره به آغاز هفته دولت گفت : امیدواریم بتوانیم در سایه شهدا که از بدو انقلاب تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی شده در جهت حل مشکلات و در جهت رسیدن به آرمان های های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین تحقق اهداف عالیه که حضرت امام خمینی (ره) ترسیم کرده بودند قدم بر داریم.

وی افزود: با فرارسیدن شهریورماه و ایام شهادت شهدای والامقام دولت شهیدان باهنر و رجایی که نمونه اخلاص و تقوا بودند ، برنامه های هفته دولت در سراسر کشور برگزار می شود و وزارت کشور هم به عنوان یکی از دستگاه های اساسی کشور این مهم را در دستور کار قرار می دهد .

فرماندار ملارد تشریح کرد: امروز به مناسبت هفته دولت ، در مزار مطهر شهدا حضور پیدا کردیم که هم از معنویت این شهدا استفاده کنیم و هم بار دیگر با شهدا انقلاب اسلامی و شهدای هفته دولت و امام شهدا عهد و پیمان ببندیم.

وی تصریح کرد: امیدواریم در هفته دولت بتوانیم برنامه های گوناگونی را در سطح شهرستان داشته باشیم . پروزه های بزرگی در این راستا آماده بهره برداری و کلنگ زنی است که با حضور مسئولین کشوری و استانی در سطح شهرستان شاهد آن خواهیم بود.

خطیبی اذعان کرد: امیدواریم بتوانیم ادامه دهنده راه شهدا و امام شهدا باشیم چراکه دولت و دولت مردان در خط مقدم اجرا و کارهای عمرانی هستند. مانیز در شهرستان ملارد خدمتگزار مردم و خانواده معظم شهدا هستیم .

انتهای پیام

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *