نماز جمعه این هفته در شهرستان ملارد به امامت امام جمعه موقت

مسئولین باید مراقب باشند حرفشان یکی باشد و درست عمل بکنند

مقام معظم رهبری هشدار دادند که مواظب باشیدشاید سال ۹۸ سالی باشد که فتنه ای دیگر در کشور باشد

به گزارش پایگاه خبری اقتدار،نماز جمعه این هفته شهرستان ملارد به امامت امام جمعه موقت شهرستان ملارد حجت الاسلام والمسلمین آرام اقامه گردید .

ایشان با اشاره به مسائل سیاسی و در پیش رو داشتن انتخابات سال جاری به سخنان زیر پرداختند.

مقام معظم رهبری هشدار دادند که مواظب باشیدشاید سال ۹۸ سالی باشد که فتنه ای دیگر در کشور باشد.
سال ۹۷ را برجسته کردند شاید مقدمه ای باشد برای سال ۹۸ لذا نباید تاریخ را فراموش کرد.
سال ۸۸ که سال های آخر دهه هشتاد یکی از بهترین سالهای جمهوری اسلامی که حزب الله در مقابل اسرائیل پیروز شد بود.اسرائیل در جنگ با حماص در جنگ ۲۰ روزه شکست خورد بود ،صنعت هسته ای ایران به اوج خود رسیده بود و دیگر کاری از دست دشمن بر نمی آمد .

که دشمن فتنه ۸۸ را درکشور  به پا کرد؛دشمن زمانی دست ب اقدامات این چنینی میزند که امیدوار باشد زمانی که از داخل کشور مخابره شود

مقام معظم رهبریبعد از انتخابات پیامی دادند و فرموند:اقتدار و عزتی که شما با آرامش و متانت با صبر خود در تاریخ کشور به ثبت رساندید و اراده خلل ناپذیری که در میان آتش بار جنگ روانی دشمنان با حضور در این عرصه نشان دادید از اهمیتی برخوردار است که با هیچ بیان معمولی نمیتوان آن را توصیف کرد.
در خصوص اینکه به چه کسانی باید رای دهیم و به چه کسانی نباید رای داد تا انتخابات فرصت هست زمانی دیگر در خصوص این موضوع صحبت خواهیم کرد اما این رفتار ها باعث میشود دشمن از کشور ما این پالس های منفی را دریافت کند.

مقام معظم رهبری وارد میدان شده و میفرمانید:اگر احساس کنم که ضعف هست احساس کنم بین مسئولین کشور هم معنی و هم سویی وجود ندارد،مابین مردم و مسئولین کشور فاصله افتاده است تشویق به این میشوند که شدت عمل خودشان را زیاد کنند

مسئولین باید مراقب باشند حرفشان یکی باشد و درست عمل بکنند،از خود ترس نشان ندهند.
در انتها امام جمعه موقت شهرستان ملارد از مسئولین قضائی شهرستان که حرکت خوبی را در هفته گذشته انجام دادندبا بعضی از مفسدین شهرستان برخورد کردند تشکر کردند و گفتند امیدواریم این حرکت ان شاالله ادامه داشته باشد.
مسئولین بدانند ک این مردم در مبارزه با مفاسد اقتصادی در مبارزه با مفسدین  عقب نمی نشینند و تا آخرین قدم و تا آخرین قطره خون خود پشت مسئولین ایستاده اند.

انتهای خبر/ م.احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *