مسئولین برجام را آتش بزنند/متأسفیم برای صداوسیما و مسئولین که هنوز نمی‌دانند ملارد شهرستان است

امام جمعه ملارد گفت: مسئولین ما برجام را آتش بزنند تا غربی‌ها بدانند با ملتی شجاع و غیور طرف هستند. برجامی که عزت ملت ایران را زیر سؤال ببرد هیچ اعتباری ندارد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، حجت الاسلام و المسلمین سید حسین حسینی نوری امام جمعه ملارد در خطبه دوم نماز جمعه این هفته ملارد با اشاره به تذکرات مقام معظم رهبری پیرامون بدعهدی و نقض برجام از سوی آمریکا گفت: تمدید تحریم‌های ۱۰ ساله علیه ایران از سوی کنگره و سنای امریکا اتفاق افتاد. این امریکا و بدعهدی‌های او است که هیچ زمانی تمامی ندارد. آیا باز هم عده‌ای می‌خواهند به او اعتماد کنند؟ آیا امریکا فریب کار و شیاد نیست؟

وی با اشاره به مذاکرات اخیر افزود: ملت ما از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز در مقابل همه تهدیدها و تحریم‌های امریکا ایستاد و مقامت کرد. اگر ما از تحریم‌ها سربلند بیرون نیامده بودیم آمریکا تن به مذاکره نمی‌داد. تن دادن آمریکا به مذاکره یعنی  تحریم‌ها و تهدیدها هیچ اثری نداشته است.

حسینی نوری با اشاره به نتیجه اعتماد به آمریکا تشریح کرد: نتیجه اعتماد به امریکا غیر از بدعهدی و دهن کجی آنها به مذاکرات نیست. کجا امریکا پایبند به مقررات بود که این بار دوم باشد. اعتماد به امریکا مساوی با پذیرش ذلت و خواری است. آیا با عمل به برجام تحریم‌ها برداشته شد؟

وی با اشاره به لزوم برخورد با تخلفات اداری و اقتصادی تصریح کرد:  مردم در مقابل تحریم‌ها مقابله کردند. دولت باید بداند مردم از حقوق‌های نجومی که عده‌ای بیت‌المال را ملک خود قرار دادند و جوابگو نیستند شکوائیه دارند. مردم از رشوه و رابطه به جای ضابطه که در ادارات وجود دارد، گله دارند. ملت ما این همه شهید داد که عزت مند و سربلند باشد و نه تحقیر شود.

امام جمعه ملارد با اشاره به نقض برجام از سوی آمریکا اذعان کرد: مسئولین ما برجام را آتش بزنند تا غربی‌ها بدانند با ملتی شجاع و غیور طرف هستند. برجامی که عزت ملت ایران را زیر سؤال ببرد هیچ اعتباری ندارد.

وی افزود: دولت به بد عهدی آمریکا پاسخ صریح و قاطع بدهد. نمایندگان محترم دولت را موظف کنند در غنی سازی به قبل از مذاکرات برجام برگردد. دنیا بداند جمهوری اسلامی از هیچ قدرتی هراس ندارد.

حسینی نوری با اشاره به رویداد منطقه و جهان تشریح کرد: در بحرین مردم مظلوم سرکوب می‌شوند و شیخ عیسی قاسم در زندان است. دریمن مردم مظلوم و بی دفاع به خاک و خون کشیده می‌شوند. در سوریه، میانمار و عراق و نیجریه مردم بی دفاع کشته می‌شوند. اما غربی‌ها این  ها را بشر نمی‌دانند. سازمان‌های بین المللی و کشورهای غربی هیچ واکنشی نشان نمی‌دهند ما در چین دنیایی به سر می‌بریم.

وی افزود: در سوریه و عراق وقتی تروریست‌ها شکست می‌خورند و مردم پیروز می‌شوند شورای امنیت جلسه اضطراری برگزار می‌کند که چرا تروریست‌ها مورد هدف قرار می‌گیرند. به امید خدا دولت و ملت‌های منطقه و گروه‌های مقاومت هرچه زودتر تروریست را از کشورشان خارج کنند و کشورشان را از لوس تروریست‌ها و متجاوزان  و نوکران آمریکا و عربستان پاک کنند.

امام جمعه ملارد با اشاره به تشییع و تدفین پیکر دو شهید گمنام در ملارد اذعان کرد: این هفته دو شهید گمنام مهمان شهرستان ملارد شدند. تشکر می‌کنم از همه مردم عزیز و انقلابی و همچنین مسئولین و دست‌اندرکاران این مراسم در شهرستان ملارد که با حضور پرشکوه خود بار دیگر حماسه آفریدند. وظیفه ما امروز بیشتر از گذشته است. این شهدا نماد مقاومت هستند.

حسینی نوری امام جمعه ملارد در تذکر به صدا و سیما و مسئولین مربوطه گفت: در بحث آنفلوانزای مرغی که اخیراً شنیده شد در صدا و سیما که شهرستان ملارد را بخش ملارد کرج معرفی می‌کند. واقعاً متأسفیم برای صداوسیما که هنوز نمی‌داند ملارد، شهرستان و جزو استان تهران است. برای همین است که ما این همه مشکلات درهمه امور داریم به خاطر این مسئولین بی سواد و بی عرضه‌ای که در رأس کار هستند  .

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *