مسوولان شهرستان ملارد با خانواده شهیدان ” عباس صالح”، مسعود بیات” و جانباز شهید “سیدحسین رفیق” دیدار کردند

مسوولان شهرستان ملارد با خانواده شهیدان ” عباس صالح”، مسعود بیات” و جانباز شهید “سیدحسین رفیق” به مناسبت هفته دفاع مقدس دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری اقتدارملارد، به مناسب هفته دفاع مقدس مسئولان شهرستان ملارد با سه خانواده شهید دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کردند که  در این دیدار ها  حجت الاسلام و المسلمین حسینی نوری امام جمعه ملارد،   خطیبی فرماندار ،  سلگی شهردار،  عنبر بیز رییس بنیاد شهید و امور از ایثارگران شهرستان ملارد ،سرهنگ رضایی فرمانده سپاه سرهنگ همتی فرمانده نیروی انتظامی حضور داشتند.

حسینی امام جمعه ملارد در این دیدارها  معنوی ضمن تبریک ایام دفاع مقدس و تسلیت شهادت سالار شهیدان ابا عبداله الحسین (ع) اظهار  داشت: امروز تمامی مردم و مسئولان وظیفه دارند تا قدردان ایثار ، صبر، واز خودگذشتگی خانواده شهدا بوده و به این واسطه فرهنگ و شهادت که خنثی کننده توطئه های فرهنگی دشمنان نظام  هر چه بیشتر تبیین شود .

وی افزود شهیدان انقلاب اسلامی درس گرفته از مکتب عاشورا هستند که با ایثار و شهادت خود ثابت کرده اند که ولایت مداری را باید با جان ثابت کرد .

گفتنی است در این دیدار با  مادر شهید “عباس صالح” ، مادر شهید “مسعود بیات” ، همسر و فرزندان جانباز عروج کرده سید حسین رفیق دیدار بعمل  آمد و در پایان  با اهدا لوح و هدایایی از این عزیزان تقدیر به عمل آمد.

ایثار

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *