چه کسی به بهارستان میرود؟

رقابت برای صندلی مجلس در حوزه مشق

از ساعات آینده شروع تبلیغات برای رقابت صندلی مجلس با طعم سه شهرستان آغاز میشود

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، پس از ردصلاحیت برخی از کاندیدا های مجلس یازدم و تائید لیست نهایی هر شهر و شهرستان توسط شورای نگهبان حال به روز های گرم پرسروصدای تبلیغات رسیدیم و نیاز است هر کاندید با رعایت قوانین وزارت کشور و شورای نگهبان در چهارچوب قوانین انتخابات جمهوری اسلامی ایران تبلیغات خود را طی یک هفته انجام دهند لذا نیاز است با توجه به حجم بالای افراد تائید صلاحیت شده دستگاه های نظارتی ، چشم و گوش خود همراه با تلاش شبانه روزی به کارگیرند تا حقی ضایع نشود.

حوزه مشق

در حوزه انتخابی مشق (شهریار / ملارد / قدس) تعدادی از خادمین مردم به پاخواسته اند تا بتوانند نیاز های ضروری سه شهرستان را در صحن علنی مجلس مطالبه نمایند و مرهمی بر زخم های برخی از اصناف و تولید کنندگان و امیدی برای جوانان و نوجوانان باشند تا رونقی عظیم در شهرستان های غرب استان تهران باشند . مردم شهرستان های حوزه مشق پس از فراموشی پستی و بلندی های اقتصادی و رفاحی حال نیاز به یک فرد صالح و منتخب دارند تا بتواند با رفع مطالبات عمومی و اجتماعی و اقتصادی راهی روشن در تمامی حوزه ها باز کند.

صندلی به چه کسی باید برسد؟

به نظر مردم شهرستان های ملارد ،قدس و شهریار فردی لایق و بومی میتواند در بهارستان نقش آفرین باشد و باید توان جنگیدن با تمامی مشکلات پیشرو و تعامل با احزاب مختلف سیاسی را داشته باشد . مردم شهرستان ملارد از کم توجهی شدید مسئولین کشوری و استانی نسبت به این شهرستان اعتراضاتی دارند و حتی برخی ها خود را سهیم در این جشن بزرگ ملی – سیاسی نمیدانند لذا نیاز است فردی خود را به مردم تبلیغ کند تا توان پاسخ به اکثر نیاز های شهرستان ملارد را داشته باشد . به طور مثال سرانه های آموزشی و فرهنگی  افزایش یابد و یا سرانه های اجتماعی و رفاهی تقویت شود تا تمامی اقشار و اصناف در تمامی رده های سنی از آن بهره ببرند . حال مطالبه به این معنی است که ما نیاز به شخصی داریم که فارغ از هرگونه گرایش سیاسی دلسوز مردم باشد و توان پاسخگویی به مشکلات مردم را داشته باشد ، اگر غیر از این موضوع در توانش باشد نه به رای مردم بی احترامی کند نه از بودجه بیت المال سوء استفاده نماید.

 

در ارتباط با مفهوم مسئولیت در قرآن می‌توان گفت: خداوند متعال در سوره مبارکه «صافات»، هدف و غایت از خلقت انسان و نیز برتری دادن او بر سایر مخلوقات را «عبادت» می‌داند «وَمَا خَلَقْتُ الْجِنَّ وَالْإِنسَ إِلَّا لِیَعْبُدُونِ»(و جن و انس را نیافریدم جز براى آنکه مرا بپرستند)/(الذاریات/۵۶).

 

انتهای پیام / احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *