نماز جمعه

سازندگی یعنی کشور آباد شود و طبقات محروم به نوایی برسند این دو را باهم اشتباه نگیریم

مقام معظم رهبری انچه را که ما امروز به آن پی برده ایم بیست و پنج سال پیش به آن اشاره کرده اند عده ای سازندگی را با مادی گرایی اشتباه گرفته اند.

به گزاش  پایگاه خبری اقتدار ملارد / :حجت السلام والمسلیمن رسول آرام امام جمعه موقت شهرستان ملارد امروز محوریت سخنان اولین نماز جمعه در آخرین ماه سال 96 را با اشاره به بیان رهبری در مورد سازندگی و تبیین این موضوع آغاز کردند.

ایشان با اشاره به بیان رهبری افزودند:سازندگی یعنی کشور آباد شودو طبقات محروم به نوایی برسند این دو را باهم اشتباه نگیریم.

لذا برخی فکر میکنند پیشرفت در امور اقتصادی به این معناست که بعضی ها بتوانند ماشین های آنچنانی سوار بشوندو در جایگاه های مختلف هر کار که دلشان خواست بکنند.

اما معنی پیشرفت و گسترش عدالت این نبود بلکه به این معنا که محرومین جامعه بتوانند از مشکلات خود بیرون بیایند.

بعضی از آقایان در خانه های چند صد میلیونی خود در تهران زنگی میکنند وشاید درطول 40 سالی که انقلاب شکل گرفته است حتی یکبارهم برای خرید نرفته باشند که قیمت متاع را بداند و درد مردم را بفهمد .

سازندگی یعنی به داد محرومین و مستضعفین برسیم .

اگر حضرت آقا از مردم عذر خواهی میکند به این منزله نیست که کوتاهی از ایشان است بلکه ایشان هم روشنگری کرده اند و هم دستوراتی در این زمینه داده اند کوتاهی از مسئولین می باشد.

مقام معظم رهبری 4 سال پیش در اولین روز از سال نو در مشهد مقدس میفرمایند :اگر 20سال پیش به آقایان گفتیم دست تان را به زانوی خودتان بگیرید و به خود متکی باشید اگر آن زمان گوش کرده بودند امروز دیگر تحریم ها تاثیر گذار نبود.

انسان متاثر میشود وقتی میشنود که 160تن کود انسانی از کشور های دیگر وارد کرده ایم.

اگر دنبال این بودیم که با دشمن مذاکره بکنیم اینها را وارد بکنیم که جای تاسف بسیار زیادی دارد.

سال 81 مقام معظم رهبری این مطلب را بیان میدارد که :اساس اصلاحات این است که ما با با فساد ،فقر و تبعیض مبارزه بکنیم .

وی افزود :مردم انقلاب کردند که اصلاحات صورت بگیرد و به ادین معنا که عدالت در جامعه برقرار گردد.مستضعفین و محرومین از فقر نجات پیدا کنند

امامی در ادامه  خاطر نشان کرد : متاسفانه بعضی از آقایان اهداف دیگری از اصلاحات داشتند که تاثیرات منفی زیادی هم در جامعه گذاشته شده است .

این تاثیرات در صدا و سیما هم دیده شده است ،ما از صدا و سیما در بعضی از بخشها ناراحتیم برنامه های درست میشود که ترویج فرهنگ غیر اسلامی میکند .

صدا و سیما نباید مروج برخی از منکرات در جامعه  باشد.بعد از این همه تذکر و سخنرانی ها در سالهای پی در پی  توسط مقام معم رهبری ،ایشان باید از مردم عذر خواهی کند؟؟

پس آقایان کجایند ؟ لذا مردم پشتیبان مقام معظم رهبری و رهبر خود هستند و میداند که ایشان به چه کسانی اشاره دارند.

به آقایان عرض میکنیم به جای اینکه فرافکنی بکنند و در سخنرانی های خود به مسائل حاشیه ای بپردازندمطالبی را مطرح کنند که مردم فکرشان مشغول مسائل دیگر شود مسائل اقتصادی مردم را حل بکنند.

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *