انتخاباتی سالم و پرشور با همکاری تمام دستگاه ها

تلاش برای برگزاری انتخابات سالم در ملارد

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، با همکاری تمامی کمیته ها ودستگاه هاب متولی اجرای انتخابات ،برگزاری انتخاباتی پرشور در انتظار شهرستان ملارد است. علیپور رئیس کمیته فناوری و اطلاعات انتخابات شهرستان ملارد: طبق سناریوی اعلام شده از سوی وزارت کشور، مانور انتخاباتی به صورت نیم الکترونیکی و دستی با هدف تست دستگاه های […]

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، با همکاری تمامی کمیته ها ودستگاه هاب متولی اجرای انتخابات ،برگزاری انتخاباتی پرشور در انتظار شهرستان ملارد است. علیپور رئیس کمیته فناوری و اطلاعات انتخابات شهرستان ملارد: طبق سناریوی اعلام شده از سوی وزارت کشور، مانور انتخاباتی به صورت نیم الکترونیکی و دستی با هدف تست دستگاه های احراز هویت و  پوشش دهی شبکه USSDو APN و Dial_upدر این شهرستان با موفقیت انجام شد.

سجاد برنجی سرپرست فرمانداری ملارد در حاشیه بازدید از کیمته های هماهنگی امور اجرایی انتخابات این شهرستان گفت:

با همکاری و همراهی دیگر متولیان برگزاری انتخابات، همه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور در این شهرستان فراهم شده است. وی افزود: نمایندگان فرماندار، اعضای ستاد و عوامل اجرایی و…برای اجرای انتخابات در شهرستان ملارد، به میزان ۳۵ هزار نفر_ ساعت آموزش دیده اند. به گفته برنجی همایش دست اندرکاران انتخابات با هیئت محترم نظارت در روز پنج شنبه یکم اسفند ماه در سالن شهید طحانی ملارد برگزار می گردد.

انتهای پیام / احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *