ساختمان دو طبقه آموزشی این مرکز به نام شهید مدافع حرم عباس آبیاری افتتاح شد

نشست خبری رئیس دانشگاه پیام نور شهریار با محوریت غرب استان +تصویر

دکتر عابدینی: بیش از پنج هزار دانشجوی در حال تحصیل داریم که توان صدور گواهی پایانی در کمتر از ۱۵ روز را برای تمامی فارغ التحصیلان داریم

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، نشست خبری بزرگترین واحد آموزشی دانشگاه پیام نور در غرب استان تهران امروز برگزار شد .
دکتر عابدینی رئیس دانشگاه پیام نور در این نشست خبری به چندین نکات کلیدی و جدید در آغاز سال تحصیلی دانشجویی اشاره کرد که در ادامه گزارش به آنها میپردازیم.
ساختمان آموزشی دو طبقه شهید عباس آبیاری در سال جدید طبق تعیین سررسید قبلی در این دانشگاه افتتاح شده و پذیرای دانشجویان مشتاق میباشد و در اواخر سال ۹۶ یک مجله بسیار تخصصی در غالب یک مجله مقاله دار بسیار بهینه چاپ و ارائه کردیم و چندین مسابقه ورزشی و تعدادی همایش ارتباطات ورزشی را در این مرکز به همت دانشگاه و رادیو ورزش برگزار شده است .
بیشترین قبولی های رشته های حقوق و دکتری و کارشناسی ارشد در غرب استان فارق التحصیلان این دانشگاه هستند و لازم به ذکر است سال نود و شش  ۱۴۲۰ دانشجو بدون آزمون جذب کردیم و بیشترین سهمیه جذب  بین ۱۸ رده دانشگاهی را داشتیم و در بخش اساتید و مقالات و چاپ کتب در رتبه دوم هستیم و به احتمال زیاد از ترم جدید پذیرای دانشجویان بدون کنور طبق روال سال های گذشته باشیم.

دانشگاه پیام نور این مرکز توانایی صدور گواهی پایان تحصیل طی ۱۵ روز کاری برای دانشجو را دارد و در واحد های آموزشی بهترین پتانسیل را دارد و واحد آزمایشگاهی ما در غرب استان تهران از بالاترین کیفیت و امکانات آموزشی برخوردار است.
عابدینی در ادامه خاطر نشان کرد: این مرکز دانشگاهی  مفتخر است که برای دانشجویانی که با مشکل مالی روبرو هستند با مدییرت بهینه دانشگاه توان پوشش تحصیلی این داشجویان را دارد و قابل ذکر است این پنج هزار دانشجوی در حال تحصیل این مرکز در ۳۰ کلاس برنامه ریزی شده در حال تحصیل هستند و با افتخار میگوییم در بخش آموزی جزء برترین و بهترین دانشگاه های پیام نور استان تهران تهران هستیم .
عابدینی در آخر نشست خبری خود به همکاری بسیار خوب شورای شهر اندیشه و نیروی انتظامی غرب استان تهران جهت تامین امنیت و آسان سازی تردد دانشجویان در محور های مرتبط به دانشگاه اشاره کرد و از مسئولان این دو اداره تشکر ویژه نمود.

انتهای خبر/م.احمدیان

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *