مجمع روابط عمومی های شهرستان ملارد

نشست مجمع روابط عمومی های شهرستان ملاردفرمانداری برگزار شد+تصویر

نخستین نشست مجمع روابط عمومی های شهرستان ملارد به ریاست توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد و با حضور بابایی مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران و مسئولان روابط عمومی ادارات و نهادهای دولتی شهرستان ملارد در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدارملارد،نخستین نشست مجمع روابط عمومی های شهرستان ملارد به ریاست توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد و با حضور بابایی مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران و مسئولان روابط عمومی ادارات و نهادهای دولتی شهرستان ملارد در محل فرمانداری برگزار شد.

در این نشست توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد و بابایی مدیر کل روابط عمومی و امور بی الملل استانداری تهران در سخنانی وظایف روابط عمومی ادارات در اطلاع رسانی شفاف، دقیق و به موقع را تشریح و بر فعال نمودن این واحد در ادارات تاکید کردند.
در ادامه پس از برگزاری انتخابات بین اعضای مجمع علیرضا آکسون از آموزش و پرورش، حسنا علیپور از بهزیستی، سید محمدمیرفتحی از بخشداری مرکزی، جواد کریمی از سازمان پسماند و یاسر کرمی از شهرداری ملارد با کسب اکثریت آراء به عنوان اعضا هیأت رئیسه و فریبا کیانی و سارین بغدادی به عنوان اعضای علی البدل شورای هماهنگی روابط عمومی شهرستان ملارد انتخاب شدند.
همچنین علی عسگری از اتاق اصناف به عنوان خزانه دار و حسن مرشدی  از شهرداری صفادشت به عنوان بازرس این شورا انتخاب شدند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *