با حضور آیت الله جنتی؛

نشست هماهنگی برگزاری مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب برگزار شد

نشست هماهنگی برگزاری مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عصر امروز با حضور آیت الله احمد جنتی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد به نقل از خبر گزاری مهر/ :نشست هماهنگی برگزاری مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عصر امروز با حضور آیت الله احمد جنتی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه، سردار غلام حسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین، سردار علیرضا افشار رئیس هیئت عالی اندیشه‌ورزی سپاه ، قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه، آیت الله کعبی، حجت الاسلام تقوی و دارابی معاون صدا و سیما برگزار شد.

دارابی از مسئولان رسانه ملی در این نشست با اشاره به ضرورت معرفی و تبلیغ دستاوردهای انقلاب اسلامی در همه حوزه‌ها و تلاش دشمنان برای انکار و کوچک نمایی این دستاوردها، اظهارداشت : یکی از مسئولان آمریکایی چندی پیش در محفل گروهک تروریستی منافقین گفت که باید کاری کنیم مردم ایران چهلمین سالگرد پیروزی انقلابشان را نبینند.

وی با بیان اینکه باید با تمام توان از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن دفاع کنیم افزود: انقلاب اسلامی، امروز علی رغم همه تهدیدات، بالنده است و ما وظیفه داریم ویژگی و دستاوردهای انقلاب را به جوانان و نسل های آینده بشناسانیم.

در این مراسم همچنین، حجت الاسلام تقوی مسئول ستاد اجرایی و هماهنگی مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: ما نسبت به جوانان و انقلاب، تکلیف داریم و چنانچه نسبت به حفظ ارزش های برآمده از انقلاب و انتقال آن‌ها به جوانان کوتاهی کنیم، بزرگترین جفا را مرتکب شده ایم.

آیت الله کعبی عضو مجلس خبرگان نیز در این مراسم گفت: انقلاب اسلامی ایران همانند رنسانس در اروپا و حتی بسیار تاثیرگزار تر از ان است زیرا انقلاب اسلامی از جنس حرکت انبیاء و بازگش به دین است البته بر پاییه ولایت فقیه.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی براساس خواست مردم است تاکید کرد: انقلاب ملت ایران نظم نوینی بین المللی برپایه علم و ایمان ایجاد و پایان بخش نظام لیبرالیسم و سوسیالیسم بود.

وی ادامه داد: تلفیق علم و ایمان می تواند تمدن ساز باشد و البته بستر بیداری اسلامی در سطح جهان، پس باید پیام انقلاب را در قالب منشور جامع اسلام ناب، نو به نو باز تولید کنیم.

لازم به ذکر است در نشست هماهنگی امروز، اعضا پیرامون فعالیت ١٢ کارگروه ذیل شورای راهبردی، برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اتفاق نظر داشتند. این کارگروه‌ها عبارتند از: سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، علم و فناوری، دفاعی، رسانه و فضای مجازی، بین الملل، روستا و محرومیت زدایی، جوانان، زنان، تشکل های مردم نهاد.

همچنین در این نشست نمایندگانی از ریاست جمهوری، قوه قضاییه، مجلس شورای اسلامی ، ستاد کل نیروهای مسلح، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سازمان صدا و سیما سازمان تبلیغات اسلامی ، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت آموزش و پرورش وزارت امور خارجه ، وزارت جهاد کشاورزی ، وزارت علوم تحقیقات و فناوری وزارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وزارت، کشور، دانشگاه آزاد اسلامی و شورای عالی انقلاب فرهنگی حضور داشتند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *