وجود مقام معظم رهبری در فتنه ۸۸ یک ستون برای از بین بردن فتنه و ضد انقلاب ها بود

نماز جمعه شهرستان ملارد در آستانه حماسه ۹دی

وجود مقام معظم رهبری در فتنه ۸۸ یک ستون برای از بین بردن فتنه و ضد انقلاب ها بود+تصویر

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد/ :حسینی امام جمعه شهرستان  ملارد: در اسلامی هستیم.
این انقلاب با قدرت و قوت به مسیر خود ادامه خواهد داد.

امام جمعه ملارد : دشمنان از ابتدای انقلاب در کمین تخریب این انقلاب بودند و هستند و از اول انقلاب انواع جنگ های داخلی و خارجی را ایجاد کرده اند ولی به برکت حضور رهبر انقلاب و خون شهدا و امام شهدا تمامی این فتنه ها خنثی شد ، همان طور که مشاهده میکنید انقلاب ما با این کار ها و حملات ، در جهان تضعیف که نشد هیچ قوی تر هم شد.

حسینی در ادامه خاطر نشان کرد :در روز های گذشته شبکه های تلوزیونی و مجازی دشمن تلاش کرده اند تا مردم را در مقابل دولت و نظام بکشانند تا نظام را مورد حمله قرار دهند.در فضای مجازی گروه های از کشور های غربی و حامیان دشمنان مامور شده اند تا دروغ و شایعه و شکست دولت و نظام را بین مردم ترویج بدهند و مردم را به خیابان ها بکشانند.

طبق گفته مقام معظم رهبری : جالب است عده ای در داخل برنامه های دشمن را تکرار میکنند.

حسینی نوری: این فتنه از اعتراضات انتخابات به پاره کردن عکس امام و به آتش کشیدن پرچم سیدالشهدا (ع) کشیده شد این چه اعتراض انتخاباتیست که پرچم امام حسین به آتش کشیده میشود؟   حضور مقام معظم رهبری در فتنه ۸۸ یک ستون برای از بین بردن ضد انقلاب ها بود.یکی دیگر از عامل هایی که باعث شد حماسه ۹ دی رقم بخورد بصیرت مردم بود که حتی امروز هم شما هستید که دشمن را به عقب میکشانید.این مردم بودند که با حضور خود در خیابان ها فتنه ، فتنه گران را از بین بردند و دشمنان باید بدانند با حضور مردم و ولی فقیه هیچ غلطی نمیتوانند بکنند.

 

سخنان پایانی حسینی در تریبون نماز جمعه ملارد: در آخر از تلاش تمامی مسئولان محلی که زحمات بسیاری کشیدند در زمان بحران زلزله تشکر ویژه داریم ولی از مسئولان خارج از شهرستان که فقط میایند و حرف میزنند و میروند گله داریم.چرا مسئولان کشوری به داد مردم نمیرسند و فقط حرف میزنند؟
مسئولان اگر خوابند بیدار شوند.میگویید ما به همه وام تعمیر مسکن میدهند ولی مشکل سند های ملک های ملارد بعد از ۷ سال هنوز حل نشده است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *