رهنمود های امام راحل جنگ را به پیروزی کشاند

برکات دفاع مقدس است که پرچم آمریکا در خاک خودش آتش زده می شود

نماز عبادی سیاسی این هفته در ملارد به امامت امام جمعه محبوب و معزز شهرستان ملارد، حجت السلام و المسلمین حسینی نوری اقامه گردید . نماز جمعه این هفته با سخنرانی پیش از خبه ها به لسان فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج حضرت ولیعصر (عج) شهرستان ملارد سرهنگ علی اکبر جهانی نژاد آغاز گردید و ایشان مبانی ۸ سال دفاع مقدس و ارزش رشادت های ایثارگران و جانبازان و رزمندگان در جنگ تحمیلی را برای نمازگزاران و بسیجیان حاضر در مصلی بزرگ ملارد تشریح نمودند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتدار ملارد، نماز عبادی سیاسی این هفته در ملارد به امامت امام جمعه محبوب و معزز شهرستان ملارد، حجت السلام و المسلمین حسینی نوری اقامه گردید . نماز جمعه این هفته با سخنرانی پیش از خبه ها به لسان فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج حضرت ولیعصر (عج) شهرستان ملارد سرهنگ علی اکبر جهانی نژاد آغاز گردید و ایشان مبانی ۸ سال دفاع مقدس و ارزش رشادت های ایثارگران و جانبازان و رزمندگان در جنگ تحمیلی را برای نمازگزاران و بسیجیان حاضر در مصلی بزرگ ملارد تشریح نمودند .
حسینی نوری امام جمعه ملارد در ابتدای سخنانش گفت: پس از خوردن سیلی که استکبار جهانی پس از انقلاب اسلامی از ما خورد ، به دنبال جبران این خسارت بزرگ بودند و جنگ را طی ۸ سال از نقاط مختلف کشور و شگرد های مختلف و حمایت های بی نظیر برخی از کشور های حامی استکبار جهانی بر ما تحمیل کردند. دشمن در زمان جنگ از ضعف نیروهای مسلح و تشکیل زودهنگام ارتش و سپاه و کم بودن توان دفاعی در حمله به ایران اسلامی استفاده بهینه نمود ولی این خیال را به گور بردند که بتوانند ایران و رزمندگان را از پای درآورند و یکی از دلایل پیروزی ایران در جنگ تحمیلی شخصیت محکم و نفوذ سیاسی و درایت و قدرت تحلیل بی نظیر امام راحل بود وایشان توانست در اوج تحریم و ناتوانی و کم بودن زیر ساخت ها ، مردم را بسیج کند و مقابل ظلم و دشمن تا دندان مسلح به خط کند و از مرز های نورد تجاوز قرار گرفته دفاع جانانه کنند . هدف دشمن تجزیه دشمن بود ولی علاوه بر بریدن دست متجاوزان،اجازه ندادیم حتی یک متر از خاکمان به دست دشمن بیوفتد و در همین مسیر هم شهدای زیادی برای برقراری امنیت از ابتدای جنگ تابه امروز تقدیم انقلاب نموده ایم .

امام جنعه ملارد در ادامه سخنانش گفت: برخی از شبهات در فضای بر این است که پس از این همه جنگ و هزینه و شهید چی گیرمان آمد ؟ و اصلا چرا جنگیدیم و هزینه براین موضوع دادیم؟ ملت ها بدانند که ما نجنگیدیم و در مقابل تجاوز و حمله دشمن دفاع نمودیم و ارزشهای انقلاب و ناموس و خاک و طنمان را حفظ نمودیم.
حسینی نوری در ادامه اشاره کرد: وقتی پس از یک عملیات پیکر یک شهید از منطقه جنگی برمیگشت همه برای حفظ ارزش شهید به زیر تابوتش می آمدند و آرمان ها را حفظ مینمودند و مردم و جوان ها مجدد به میدان میرفتند. ما در زمانی جنگ را تجربه کردیم که در اوج تحریم بودیم و سیم خار دار را به منت به ما میدادند اما الان با موشک های مختلف ساخت داخل و جوانان انقلابی برسرشان خراب میشویم.

حسینی نوری در خاتمه سخنانش گفت: ما غرب را با تفکراتمان به زانو درآورده ایم و برکات انقلاب اسلامی است که پرچم آمریکا در خاک خودش بعه آتش کشیده میشود . ملت ایران و اسلامی را به عنوان یک ملت قدرتمند و توانمد میشناسند و احترام میگذارند و تمامی کسانی که در ۸سال دفاع مقدس نقش آفریدند باید تمام قد خاطرات و تجربیات را به نسل جدید منتقل نمایند.

امام جمعه ملارد در فراز آخر سخنانش گفت : آتشنشانان جزء گروه هایی هستند که در زمان خطر و بحران جان خود را کف دست نیگیرند و در نیدان حوادث در دل خطر هستند و از زحمات این قشر زحمتکش تشکر مینمایند و روز آتش نشان را پیشاپیش به آنان تبریک عرض مینماییم.

انتهای پیام/احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *