آمریکا منتظر سیلی محکم باشد

سفر الکاظمی به ایران پیام های اقتصادی و سیاسی خوبی خواهد داشت

حسینی نوری: تلاش مردم و اعضای ستاد نماز جمعه و مسئولان و مخصوصا فرماندار ملارد در راستای هرچه بهتر برگزار شدن نماز عبادی و سیاسی ملارد است که جای تقدیر و تشکر دارد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتدار ملارد، نخستین نماز جمعه مرداد ماه سال ۹۹ به امامت امام جمعه معزز ملارد ، حجت السلام والمسلمین حسینی نوری اقامه گردید که با حضور پرشور مردم ولایتمدار و مسئولین خدوم شهرستان ملارد در شرایط کرونایی همراه بود. پنج مرداد سالروز نخستین نماز جمعه پس از انقلاب اسلامی است. نماز جمعه یک عبادت بزرگ دسته جمعی است و اهمیت بسیار بزرگی دارد و مرکز وحدت بین جامعه مسلمین است و اثرات خطبه های نماز جمعه برابری میکند با بی اثر کردن فعالیت های دشمنان نسبت به بی ارزش کردن نماز جمعه و باعث اوج همدلی ها میشود .
حسینی نوری امام جمعه ملارد در ابتدای سخنانش گفت: تقوا یعنی محافظت و مراقبت نسبت به حوادث پیرامون مومن . از تمامی عزیزانی که در مسجد جامع خانم النبیاء و اعضاء ستاد نماز جمعه و مسئولین و به خصوص تلاش های فرماندار جوان و جهادی آقای مهندس برنجی و تمامی نمازگزاران عزیز  که مارا در هرچه بهتر برگزاری این نماز عبادی سیاسی یاری نمودند تشکر و قدر دانی مینماییم .

منافقین در عملیات مرصاد شکست سختی خوردند و مانند یک گروه آواره از عراق هم خارج شدند و امروزه عملیات هایشان تغییر کرده و در فضای مجازی سعی در نشر بی اعتمادی و ایجاد شکاف در بین مردم و حکومت دارند و میخواهند عموم مردم را مقابل نظام قرار دهند و میبینیم  در مرکز های ضد انقلاب سعودی و یگان های سایبری منافقین از طلوع آفتاب سعی در نشر اکاذیب دارند و ماموریت  ایجاد حجمه و فضا سازی در کشور دارند  تا فضا را مسموم کنند و گروه های خارج نشین و پهلوی پرستان و تجدید پذیر ها و سلبریتی های داخلی در تلاشند با حمایت یکدیگر فضای داخلی ایران را متشنج و بدون ثبات نشان دهند و باید مراقب فعالیت های این نوع آدم ها  باشیم که تلاش اینها همراه با بهره برداری دشمنان است .
امام جمعه ملارد در ادامه خاطر نشان کرد : سفر نخست وزیر عراق به ایران و دیدار حضوری اش در شرایط سنگین کرونایی با رهبر انقلاب را رویت نمودیم و این دیدار سیاسی ، اقتصادی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا میزان بالای شیعیان عراقی و مراودات تجاری و سیاسی در نظر هر دو کشور رتبه های بالایی دارد و این نخستین سفر خارجی  الکاظمی پس از انتصابش  بود و با ۶ وزیر اقتصادی اقتصادی خود برای افزایش فعالیت های تجاری و اقتصادی به ایران آمد که خروجی بسیار خوبی را به همراه خواهد داشت. پس از این دیدار شاهد پرداخت بدهکاری های عراق به ایران و رونق بازار عراق و ایران خواهیم بود. که پس از برجام نافرجام ، ارتباط با چین بهترین شرایط ممکن است.
حسینی نوری در پایان سخنانش گفت : سیلی محکمتری برای آمریکا ها و اسرائیلی ها در راه است و پس از ایجاد مزاحمت برای هواپیمایی ماهان کشورمون در روز قبل منتظر یک ضربه محکم از سوی جمهوری اسلامی باشند

انتهای پیام/احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *