با مالیات جلوی رشد قیمت مسکن را بگیرید

اگر امنیت ما به خطر بیافتد دشمن را بیچاره خواهیم کرد

سخنان سید حسن نصر الله اسرائیلی هارا هم وحشت زده کرده است ،اسرائیل از خانه عنکبوت نیز سست تر است و «طبق منطق و زمان، نه طبق علم غیب، این فرصت را ما داریم که من در قدس نماز بخوانم» و قبلا اعلام کرده که حزب‏الله، موشک نقطه‏ زن دارد. الان میگوید شاید موشک ضدهواپیما داشته باشیم

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ،آخرین نماز عبادی سیاسی  تیر ماه ۹۸  در مصلی بزرگ بخش صفادشت شهرستان ملارد به امامت حجت السلام حسینی همدانی امام جمعه محبوب این بخش اقامه گردید.آقای شمسی نژاد مدیر کل امور مالیلتی غرب استان تهران به همراه معاونین و هیئت همراهش مهمان نماز جمعه این هفته بخش صفادشت بودند ، وی سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه بود.

حسینی همدانی در ابتدای سخنانش گفت :یکی  از محورهای مهم رهنمودهای مقام معظم رهبری خطاب به ائمه جمعه سراسر کشور، حمایت از جهت‏گیری‏ها و جریانهای انقلابی بود جریان انقلابی جریانی است که ماندگاری انقلاب و افزایش کارآمدی نظام و شتاب در روند پیشرفت کشور و رشد فرهنگ خدمت بدون منت در کشور و تحقق تمدن اسلامی و پیشبرد اهداف منطقه ای و جهانی انقلاب را در پی خواهد داشت.لذا در این زمینه ائمه جمعه  با مواضع انقلابی گرفتن در خطبه ها  و تقویت تفکر و روحیه انقلابی و انجام اقدامات فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی میتوان از جریان های انقلابی حمایت کرد. که الحمدلله در این زمینه هم اقدامات خوبی را داشته ایم اما یک نکته ای را بگویم و آن این است که عده ای ادعا میکنند که فقط خودشان انقلابی هستند ولاغیر و فقط تفکر خودشان را تفکر انقلابی میدانند و این افراد در نمازجمعه شرکت نمیکنند و یا در سال چند بار خودشان را فقط نشان میدهند و حتی نمازجمعه را نه تنها یاری نمی کنند بلکه تخریب هم میکنند و این افراد توقع حمایت دارند در حالی که با توجه به تذکرات و صحبت هایی که شده اصلا در صدد اصلاح رفتار و مسیر حرکت اشتباه خودشان نیستند. که امیدواریم نمازجمعه که یک نهاد انقلابی است را این افراد در مقابلش قرار نگیرند و تخریب نکنند و یا با بی تفاوتی از کنارش رد نشوند روند کاهش اجرای تعهدات ایران قطعاً ادامه خواهد یافت و توفیقات ملت و نظام جمهوری اسلامی در مقابل چشمان حسرت‏زده‏ی غربی‏ها روزبه‏روز بیشتر خواهد شد.

امام جمعه بخش صفادشت در ادامه اشاره کرد: همین پاسخ کوبنده سپاه پاسداران در چهارشنبه گذشته به گروهک های تروریستی ضد انقلاب در شمال غرب کشور بود که کارشناسان نظامی از دقت بالای سلاح های پیشرفته جمهوری اسلامی مانند گلوله های لیزری هدایت شونده  به نام (بصیر ) انگشت به دهان گرفته و هم حیرت زده شدند و هم تحسین کردند. حرف ما این است ما شروع کنند هیچ جنگی نبوده و نیستیم اما اگر امنیت ما به خطر بیافتد بیچاره تان خواهیم کرد و همانطور که اطلاع دارید اروپا پس از گذشت بیش از ۱۴ ماه از خروج آمریکا از برجام، گستاخانه از ایران می خواهد که همچنان تمام و کمال به تعهدات خود عمل کند. این درخواست ناشی از روحیه تکبر و خود بزرگ بینی آنهاست و چاره آن نیز نهراسیدن و دفاع محکم و قوی از منافع کشور است. که مقام معظم رهبری فرمودند روند کاهش اجرای تعهدات ایران قطعاً ادامه خواهد یافت و به زودی دشمن به زانو در خواهد آمد. ببینید آمریکا در هفته گذشته از طریق فرانسه یک فردی را به ایران میفرستد تا پیشنهادی گستاخانه و فریبکارانه به نام «انجماد در برابر انجماد» یا آتش بس را به ایران بگوید . اما جواب ما این است که چرا تو این ۱۴ ماه که امریکا از برجام خارج شد هیچ اقدامی نکردید و دوم اینکه امریکا وقتی این پیشنهاد را میدهد که تحریم ها به سقف خود رسیده و دیگر چیزی برای تحریم ندارد. لذا ایران فریب شما را نخواهد خورد و تا پای به زانو درآوردن دشمنان خود مقاومت خواهد کرد.

حسینی همدانی در دامه خاطرنشان کرد :پس از هدف قرار دادن پهپاد آمریکایی در خلیج فارس، «توان و اراده» آمریکا در مقابل جمهوری اسلامی ایران زیر سوال رفت. چون دم از جنگ و حمله میزدند اما در عرض ده دقیقه از موضع حمله تلافی جویانه به اینکه ما با ایران سر جنگ نداریم تنزل کردند . حالا انگلیس خبیث برای جبران شکست آمریکا پیش قدم شده است.لذا ایران رسما اعلام کرده این اقدام امریکا را که کشتی نفتکش ما را توقیف کرده را بی پاسخ نخواهیم گذاشت. که الان امریکا و نوکر خبیثش به وحشت افتاده اند چون نمیدانند ایران کی و کجا و چگونه پاسخ آنها را خواهد داد و به شدت وحشت زده هستند و انشاالله دنیا چشمان حسرت زده و به زانو درآمدن شیطان بزرگ و نوکرخبیثش را با پاسخ کوبنده ایران خواهد دید . حتی برخی از سخنان سید حسن نصر الله اسرائیلی هارا هم وحشت زده کرده است ،ایشان گفتند که اسرائیل از خانه عنکبوت نیز سست تر است و گفت «طبق منطق و زمان، نه طبق علم غیب، این فرصت را ما داریم که من در قدس نماز بخوانم» و قبلا اعلام کرده که حزب‏الله، موشک نقطه‏زن دارد. الان میگوید شاید موشک ضدهواپیما داشته باشیم. و گفته که در صورت هرگونه تجاوز احتمالی، «ویرانگری شدید» کمترین اقدام مقاومت در اسرائیل خواهد بود و عصر حجر واقعی این است. اخیرا سید حسن نصرالله نیز به صورت مستقیم به امارات هشدار داد که به دنبال تحریک آمریکا برای تقابل نظامی با ایران نباشد چرا که خاک امارات در کوتاه ترین زمان مورد حملات همه جانبه قرار خواهد گرفت.که این سخن حزب الله در برابر توهم امارات مبنی بر تحریک امریکا به حمله نظامی به ایران است که گفته ایران باید در مسائل موشکی با امریکا مذاکره کند. که در اینجا این ریز کشور هم به خود میلرزد. ببینید اینها همان وعده رهبر عزیزمان است که با نابودی اسرائیل چشمان دنیا حسرت زده خواهد نگریست.

حسینی همدانی در آخر سخنانش گفت : در هفته ‏های اخیر دیگر کسی نیست که از افزایش شدید اجاره بهای مسکن صحبت نکند. از آنجا که تعداد مستاجرها در طول زمان در کشور افزایش پیدا کرده است، بخش زیادی از جامعه درگیر این مساله هستند. برای مثال در تهران ۴۳ درصد مردم مستاجر بوده و لذا مساله افزایش قیمت اجاره بها مساله مستقیم ۴۳ درصد از مردم ساکن تهران است و در شرایط فعلی کشور مردم بیش از ۴۰ درصد از درآمد خودشان صرف اجاره مسکن میشود. و باید از شکم خود و زن و بچه هایشان بزنند تا بتوانند اجراره بهای مسکن را بدهند و خانواده بدون یک مسکن مناسب، مشکلات بسیار زیادی خواهد داشت. از وظایف حاکمیت اسلامی است که مسکن مناسب برای خانواده‏ها ایجاد کند و مراقب باشد تا خانواده‏ها به این نیاز مهم دسترسی داشته باشند.اول باید با وضع مالیات بر سوداگری مسکن، جلوی رشد قیمت مسکن را گرفت. باید همه مسئولین مربوطه و نمایندگان مجلس این کار را بکنند.

انتهای پیام / احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *