رسانه ها بهره برداری منفی از مطالبات نکنند

امام جمعه و وزیر بهداشت هردو سرباز ولایت هستند

نمازجمعه شهر ملارد به امامت امام جمعه محبوب و بصیر ملارد و با حضور مردم ولایی ملارد برگزار شد که در این نماز طی سخنانی حواشی هفته گدشته رفع گردید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتدار ملارد، نمازجمعه شهر ملارد به امامت امام جمعه محبوب و بصیر ملارد و با حضور مردم ولایی ملارد برگزار شد که در این نماز طی سخنانی حواشی هفته گدشته رفع گردید

امام جمعه محبوب ملارد در خطبه های نماز جمعه این هفته ملارد در جمع مردم ولایتمدار ملارد گفت: یکی از مشکلات امروز کشور بی تقوایی است .در زمان امام سجاد مردم به یزید لقب امیرالمونین میگفتند و کارش بسیار سخت بود برای آگاه سازی . و به نوعی لباس دین را برعکس پوشیده بودند و برای پیشبرد اهداف خودشان ، اسلام و واقعیت را تحریف میکردند و از وظایف امام سجاد این بود که مفاهیم را بازسازی کند و جلوی تحریف دین را بگیرد و جایگاه دین را به جایگاه اصلی بازگردانند.

حسینی نوری در خطبه های دوم نماز جمعه ملارد گفت: یکی از صفات انسان مومن شجاعت و صداقت است . شجاعت مراتبی دارد و یکی از مهم ترین مراتب شجاعت پا گذاشتن ما بر روی نفس است و یکی دیگر از مراتب شجاعت مبارزه با مشکلات اخلاقی است. اهانت نشریه فرانسوی امروزه هم به مقام والای پیامبر اعظم(ص) بر سر زبان ها افتاده است و این نشریه این عمل زشت را بارها تکرار کرده و بودن واژه آزادی بیان در فرانسه یک دروغ بزرگ است و پس از شکست های مکرر کفار در مقابل مسلمین جهان در نقاط مختلف جهان این نوع نشریات اقدام به انحراف این نوع افکار هستند و یکی از اهداف مهم این ها ایجاد شبه بین مسلمین با انواع اهانت ها و بی تفاوت سازی ها با نیت کمرنگ نمودن جایگاه اسلام را دارند و با تشکیل پویش های متعدد باید مسلمانان را بیدار کرد.

با توجه به خطبه های هفته گذشته چند نکته از اهمیت بالایی برخورددار است
بیمارستان و پیشرفت زیرساخت های درمانی یکی از اولویت های مهم و اصلی مردم شهرستان ملارد است و من هم در تلاش بودم تا حق مردم شریف ملارد را محقق کنم و لازم بود تا پیگیری های لازم را طی این چند سال انجام دهم و سعی کردیم زیر ساخت ها محیا شود تا پروژه به سرانجام برسد.
با توجه به گزارشاتی که از برخی مسئولین شهرستان رسیده بود پسر وزیر را به عنوان پیمانکار پروژه معرفی شده بود و من هم طبق گفته های این عزیزان در تریبون نماز جمعه ایشان را با عنوان پیمانکار خطاب کردم که در اصل ایشان مدیر پروژه بود و طی نامه ای از وزیر محترم بهداشت که الحق والانصاف سرباز ولایت ، غذر خواهی نمودم.

اما بعضی از رسانه های معاند بهره برداری خلاف واقعیت کردند و به نفع خود سود بردند اما بدانند وزیر بهداشت و بنده به عنوان سرباز ولایت در دو جبهه برای پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی تحت فرمان مقام معظم رهبری توفیق خدمت در کشور را داریم و تا جان در بدن داریم این مسئولیت ها به سرانجام میرسانیم

حسینی نوری در پایان ادامه داد : با دریافت نامه تشکر و قدر دانی وزیر محترم بهداشت به اینجانب مطلب به طور کامل تمام است و حتی آقای وزیر دستور ویژه برای تکمیل پروژه بیمارستان ملارد را از هفته آتی صادر نموده و بنده هم تا به نتیجه رسیدن پروژه در کنار مسئولین خواهم بود تا بتوانیم این پروژه را به سرانجام برسانیم.

انتهای پیام/احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *