نماز جمعه این هفته ملارد اقامه شد

مقاومت رمز پیروزی انقلاب اسلامی

حجت السلام حسینی نوری امام جمعه ملارد: مسجد یک دانشگاه اسلامی است که ائمه جماعات به عنوان مدیر از تمامی پتانسیل ها باید استفاده کنند تا جوانان انقلابی روی کار بیایند.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، آخرین نماز جمعه مرداد ماه ۹۸ در ملارد به امامت امام جمعه محبوب شهرستان ملارد در مصلی بزرگ شهر اقامه شد.
حسینی نوری در ابتدای سخنانش گفت: غدیر روز نا امیدی دشمنان است ومسلمانان باید قدر این عید بزرگ را بدانند و بزرگترین مشکل مسلمین دوری از غدیر است و بزرگترین رمز موفقیت نظام جمهوری اسلامی اعتقاد به امامت و ولایت است و دیدیم هرجاکه امام وارد میدان شد ما از مشکلات دور شدیم و به پیروزی نزدیک شدیم. در دیدار نماینده انصارالله یمن دیدیم که رهبر انقلاب نامه محرومین و مظلومین را دریافت کرد و با استقبال آن را خواند اما دیدیم نامه آمریکا با چند واسته حتی قبول هم نکردند . مردم یمن با تمدن تاریخی خود و ایستادگی در مقابل دشمنان آینده خوبی خواهند داشت و دولت جدیدی به نفع محرومان نشان خواهد داد. مقاومت و شجاعت ایرانی باعث شد تا کشتی تجاری ما در روز های اخیر آزاد شود و بدون باج دادن و اقتدار نفتکش خود را آزاد کردیم و مقابله به مثل کردیم و در تنگه هرمز نفتکش انگلیسی را نگه داشتیم تا حساب دستشان بیاید و به انگلیس و دنیا فهماندیم که ایران ، ایران قبل از انقلاب نیست و میدانند که مقاومت رمز پیروزی ما است.
حسینی امام جمعه ملارد در ادامه گفت : آزادگان نماد صبر و مقاومت و باعث افتخار ما هستند و نباید به این عزیزان نا محربانی شود و به کسی که از وطن دفاع کرده و در سلول های انفرادی شکنجه شده را باید ارج قائل شویم.
امام جمعه ملارد در پایان متذکر شد که مسجد مرکز حکومت اسلامی است، مسجد نوعی دانشگاه اسلامی است که مرکزی برای جذب جوانان برای امور فرهنگی و انقلابی است و امام جماعت نوعی مدیر است که میبایست از تمام پتانسیل ها استفاده را بکند.

انتهای پیام/احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *