در اولین روز از هفته دفاع مقدس برگزار شد؛

نمایش اقتدار نیروهای نظامی رژه ۳۱ شهریورماه نیروهای مسلح در شهرستان ملارد + تصاویر

صبح امروز جمعه ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۶ همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و همگام با سراسر کشور رژه نیروهای مسلح در شهرستان ملارد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، صبح امروز چهارشنبه ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۵ همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و همگام با سراسر کشور رژه نیروهای مسلح در شهرستان ملارد با حضور سردار محمد جواد سبحانی فر ، حجت الاسلام سید حسین حسینی نوری امام جمعه ملارد ، خطیبی فرماندار ملارد و مسئولین ادارات و سازمان های شهرستان ملارد و همچنین خانواده معظم شهدا و ایثارگران و جانبازان و نیروهای نظامی و انتظامی در شهرستان ملارد برگزار شد.

سردار سبحانی فر در این مراسم با اشاره به ویژگی های هفته دفاع مقدس گفت: هر روز دفاع مقدس سرشار است از درس شجاعت، پایمردی ، مقاومت و ایستادگی ، شجاعت ودلیری ، خلاقیت و ابتکار که باید از لحظه لحظه آن درس گرفت .

وی با اشاره به عظمت انقلاب اسلامی تشریح کرد: انقلاب اسلامی ایران انقلابی است که عظمت آن دنیا را به تحیر در آورد و استکبار را از خود عصبانی و وحشت زده نمود . انقلابی که فرانسوا میتران درباره آن می گوید انقلاب اسلامی ایران نه یک انقلاب اجتماعی سیاسی است بلکه یک رستاخیز بزرگ است .

عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین(ع) تصریح کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان ملت ایران دشمنی ها و توطئه های خود را علیه مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی شروع کردند . ایجاد شورش و بحران های داخلی و تحمیل جنگ هشت ساله تنها گوشه ای از توطئه های استکبار بر علیه مردم ایران است. در موردی بیش از ۲۰ هزار چریک در تعدادی از استان های کشور از جمله خوزستان آذربایجان و مناطق کردستان علیه ما می جنگیدند.

وی افزود :  این اوضاع درحالی صورت می گرفت که سپاه پاسداران به تازگی تاسیس و ارتش نیز دوران بد احوالی روحی به خاطر کودتای امریکایی را تجربه می کرد اما با پشتیبانی های حضرت امام (ره) همین ارتش حماسه آفرینی کرد .

سبحانی فر اذعان کرد : در ادامه دشمنی های استکبار و بدخواهان ملت ایران،  ترور بزرگان و شخصیت های کشور در دستور کار منافقین قرار گرفت. ترور شخصیت هایی همچون شهید بهشتی که حضرت امام خمینی(ره) درباره ایشان می فرمایند بهشتی یک ملت بود . اما باز هم با رهبری امام گونه حضرت امام خمینی(ره) که فرمودند اگر چه ما عزیزانی را از دست دادیم اما همچنان اهداف انقلاب به قوت خود باقی است ، ملت سرافراز ایران انقلاب خود را پیش بردند.

وی با شاره به جنگ تحمیلی و دفاع مقدس مردم ایران مقابل دشمنان اسلام گفت: در آغاز جنگ از سوی صدامیان حمایت جهانی از صدام صورت گرفت و عراق با تجهیزات سنگین و بیشمار از هواپیما های جنگنده تا تانک های پیشرفته به ایران یورش برد اما در این امتحان نیز با رهبری های بی بدیل امام امت مردم ایران دفاعی الهی و مستحکم از خود نشان دادند و در مقابل ظالمان جهان ایستادگی کردند.

سبحانی فر با اشاره به توان موشکی ایران تشریح کرد : اگر امروز و در این برهه این توان موشکی را نداشتیم مطمئنا رژیم صهیونیستی بارها ما را بمباران می کرد. امروز اگر در برابر دشمن ضعیف باشیم زیر ظلم پایمان خواهیم شد .

وی تصریح کرد : صلح طلب تر از ایران در دنیا وجود ندارد اما اگر کسی به این مرز و بوم چپ نگاه کند سیلی محکمی خواهد خورد .

استاد دانشگاه امام حسین(ع) با اشاره به اهمیت و جایگاه جبهه مقاومت اظهار کرد: محور مقاومت اگر در مقابل رژیم صهیونیستی شکست می خورد و یا بوسیله داعش از بین می رفت امروز ما باید داخل مرز های ایران با آن ها می جنگیدیم . داعش در عراق تا یک قدمی شهر بغداد رسیده بود و اگر فرزندان ایران به داد نمی رسیدند و بغداد سقوط می کرد امروز بیش از ۱۲۰۰ کیلومتر با آن ها مرز داشتیم.

وی افزود: کلینتون نامزد ریاست جمهوری آمریکا در سخنان خود میگوید من با بیش از ۱۲۰ کشور رایزنی کردم تا دولت اسلامی شام را به رسمیت بشناسند . اما امروز آنچه ما شاهد آن هستیم این است که رشادت ها و فداکاری های فرزندان ملت ایران باعث شود تا داعش در آستانه نابودی قرار گیرد.

سبحانی فر با اشاره به لزوم پیروی از راه شهدا گفت: یکی از اهداف شهدا ایجاد وحدت و اجرای عدالت است . نکند باهم اختلاف داشته باشیم چرا که این اختلاف بسیار خطرناک است .

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *