تئاتر خیابانی

نمایش تئاتر خیابانی ” کو گوش شنوا” در ملارد اجرا شد

تئاتر خیابانی ” کو گوش شنوا ” به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در پارک امام خمینی (ره ) شهرستان ملارد اجرا شد

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد به نقل ازروابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد ، شامگاه یکشنبه ٣ تیر ماه به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر تئاتر خیابانی ” کو گوش شنوا ” با هدف اگاه سازی شهروندان با موضع اعتیاد در پارک امام خمینی (ره) شهرستان ملارد  برگزار شد.

 

نمایش خیابانی ” کو گوش شنوا ” کاری از انجمن نمایش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد به کارگردانی محمد یزدی میباشد که در هفنته مبارزه با مواد مخدر اجرا شده است .

این نمایش به داستان زندگی نوجوانی می پردازد که از داشتن مادر محروم است و روی به مصرف دخانیات میاورد که با مخالفت های خواهرش مواجه می شود  و ادامه ماجرا ….

علیرضا رئیس اوژن رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد در حاشیه برگزاری تئاتر خیابانی اظهار داشت : با همکاری اداره ارشاد ملارد و انجمن نمایش این شهرستان دو نمایش خیابانی ” خاطرات من و گلنار ” به کارگردانی بهنام زینعلی و ” ده دقیقه گوش شنوا ” به کارگردانی محمد یزدی ، نمایش هایی است که در هفته مبارزه با مواد مخدر در پارک امام  ومیدان گلهای شهرستان ملارد اجرا می شود .

وی افزود : این نمایش ها به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و در راستای اطلاع رسانی و اگاه سازی مردم از مضرات این بلای خانمان سوز برگزار شده است .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *