نماز جمعه بخش صفادشت شهرستان ملارد برگزار شد

نیروهای انقلابی باید بنی صدر های زمان را بشناسند

امام جمعه بخش صفادشت: بسیج بدون هیچ مقامی و از سر عمل به تکلیف از انقلاب و محرومان دفاع میکند و دشمن شدیدا در تلاش زیر سئوال بردن همین بسیج خدمتگزار است


به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد نماز جمعه این هفته بخش صفادشت شهرستان ملارد در سالروز شهادت امام حسن عسگری (ع) با حضور پر شور مردم و مسئولان برگزار گردید

حسینی همدانی گفت: زمان حال کشور شباهت بسیار زیادی با زمان انقلاب دارد لذا بنی صدر هایی در در کمین انقلاب هستند و قصد از بین بردن بنیان نظام را دارند و میخواهند در مسیر رشد و پیشرفت و توسعه انقلاب قرار بگیرند و در لحظه های پیروزی فتواهای جدیدی میدهند و نیروهای انقلابی باید بنی صدر های زمان را بشناسند و در مقابل آنها ایستادگی کنند ، قدرت زمان حال جمهوری اسلامی با قدرت زمان انقلاب قابل مقایسه نیست لذا جوانان انقلابی باید به صحنه بیایند تا بتوانند این شیطان بزرگ را کنار بزنند .
امام جمعه بخش صفادشت در ادامه گفت: بسیج بدون هیچ مقامی و از سر عمل به تکلیف از انقلاب و محرومان دفاع میکند و دشمن شدیدا در تلاش زیرسئوال بردن همین بسیج خدمتگزار است. خیلی از کارهارا مسئولان توان پرداختن به آنها را ندارند ولی بسیج با تمام قوا و با دشمن شناسی صد درصدی به آن امور رسیدگی میکند. امروزه ما بسیجیانی همچون فرماندهان زمان جنگ نیاز داریم تا بتوانند در زمان بحران و آشوب ، با درایت و علم کافی به مسائل رسیدگی کنند.
امروز خیلی نگران این اخباری که دشمن در حال نشر دادن است نباشید این دشمن خیلی ضعیف تر از چیزی است که نشان میدهد ، در روز های گذشته دید موشک های مقاومت چه بلایی برسر اسرائیل و گنبد آهنینش آورد ‌، قبل از این تبلیغ گنبد آهنین اسرائیل گوش جهان را پر کرده بود .
حسینی همدانی در ادامه خاطرنشان کرد: وزیر امور خارجه آمریکا پس از توهین به ملت ایران مبنی بر این بود که اگر ملت ایران میخواهد غذا بخورد باید به حرف آمریکا گوش بدهد، ولی آمریکا بداند در این سالها هیچ توجی به الفاظ شما نکردیم و هیچ اتفاق بد و ناگواری هم رخ نداده است.

انتهای خبر/ م.احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *