امنیت مردم خط قرمز نیروی انتظامی

خواب را از چشمان مجرمین خواهیم گرفت

نشست خبری فرمانده انتظامی شهرستان ملارد در اولین روز از گرامیداشت هفته ناجا در ساختمان جدید فرماندهی انتظامی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، نشست خبری فرماندهی انتظامی شهرستان ملارد در اولین روز گرامیداشت هفته ناجا با شعار پلیس هوشمند ، امین مردم در ساختمان جدید ستاد فرماندهی شهرستان با حضور اصحاب رسانه و سرهنگ علی سلیمانی سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ملارد آغاز شد.
سرهنگ سلیمانی در ابتدای سخنانش پس از تبریک هفته نیروی انتظامی و قدردانی از زحمات شبانه روزی سبز پوشان حافظ امنیت در تمامی بخش در شهرستان ملارد تقدیر و تشکر نمود و با اشاره به این موصوع که تمامی پرسنل نیروی انتظامی شهرستان ملارد با وجود تمامی مشکلات و کمبود ها ، تمام قد ماموریت های محوله خود را انجام میدهند .سرهنگ سلیمانی در ادامه سخنانش به ارائه آمارهای رو به پیشرفت این ارگان در شهرستان ملارد اشاره نمود: ۲۴ درصد میزان کشفیات و دستگیری ها در این شهرستان نسبت به سال گذشته افزایش داشته که مدیون زحمات عوامل ناجا در این شهرستان است .

بیشترین تماس های فوریت های پلیسی ۱۱۰ مربوط به درگیری و نزاع های خیابانی بوده و در حوزه راهور و تصادفات هم کاهش چشمگیری داشته ایم و این تلاش پلیس و بالارفتن سطح فرهنگ شهروندان را نشان میدهد. میزان کشفیات مواد مخدر در شهرستان ملارد ۱۰ درصد افزایش داشته ودر زمینه متلاشی نمودن باندهای توزیع و تولید مواد مخدر ۸۰ درصد آمار افزایشی را داشته ایم و در مبحث برخورد قاطع با خورده فروشان تمام تلاش هایمان را به کار گرفته ایم و در دستگیری معتادین خطرناک ۲۲درصد افزایش داشته ایم.
در پلیس سایبری (فتا) پرونده های جرایم متاسفانه۵۵ درصد افزایش داشته و بیشتر پرونده ها مربوط به برداشت های غیر مجاز و غیر قانونی از حساب های شهروندان بوده و با همت بیشتر و برگزاری کلاس های آموزشی متعدد و پیام های هشدارگونه در فضای مجازی سعی در کم نمودن میزان این جرایم را داریم.
سرهنگ علی سلیمانی سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ملارد در پایان گفت: مجموعه پرونده های مربوط به پلیس آگاهی که عموما سرقت ها را در دستور کار خود داشته ۱۲ درصد کاهش داشته داشته است و دستگیری مجرمان پرونده های جنایی و درگیری و قاچاق هم رسیدگی دقیقی انجام شده است.
پلیس اطلاعات و امنیت هم با افزایش دستگیری ارازل شهرستان و مشروبات الکلی و اتباء بیگانه مجرم و جمع آوری تجهیزات ماهواره ای و برخورد با زنان خیابانی و پارتی ها و بازدید و کنترل اصناف به طور شبانه روزی در حال برررسی موارد فوق میباشد .
معاونت اجتماعی این شهرستان کلاس های آموزشی در غالب پیشگیری از جرایم و حوادث در مدارس و مساجد برگزار نموده که تمامی این موارد در راستای سفارش های فرمانده کل قوا میباشد.

انتهای پیام / احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *