هفته فرهنگی شهرستان ملارد

بر اساس این گزارش در هفته فرهنگی شهرستان ملارد ، برنامه های متعدد توسط دستگاههای دولتی و غیردولتی در شهرها و روستاهای این شهرستان به اجرا در خواهد آمد

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد،هفته فرهنگی شهرستان ملارد با هدف معرفی توانمندی ها و ظرفیت های این شهرستان در حوزه های مختلف فرهنگی ، اجتماعی ، گردشگری ، کارآفرینی، صنعتی و کشاورزی در روزهای ۲۸ آبان الی ۴ آذر برگزار میگردد.

بر اساس این گزارش در هفته فرهنگی شهرستان ملارد ، برنامه های متعدد توسط دستگاههای دولتی و غیردولتی در شهرها و روستاهای این شهرستان به اجرا در خواهد آمد . نمایشگاه دستاوردهای روستائی ، کارگاه آموزشی کارآفرینی ، نمایشگاه کتاب ، مسابقات کتابخوانی و ورزش های بومی محلی و عصر شعر و موسیقی بخشی از برنامه های در نظر گرفته شده می باشد. گفتنی است در این هفته گلباران مزار شهداء و دیدار با خانواده آنان ، پیاده روی صبحگاهی ، آموزش ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی ، جشنواره غذا و نشست های تخصصی فرهنگی برگزار خواهد گردید. برگزاری جنگ شادی در روستاها ، نمایشگاه دستاوردها و صنایع دستی بانوان کارافرین ملاردی و جشن های ولادت پیامبر مکرم اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) از برنامه های ویژه این هفته می باشد . آئین افتتاح برنامه های این هفته ، ساعت ۱۵ روز دوشنبه ۲۸ آبان ماه در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد بود.
انتهای پیام/م.احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *