همایش شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان ملارد برگزار شد

همایش شورای امر به معروف و نهی از منکر با حضور رییس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر و آمرین به معروف شهرستان ملارد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، این مراسم با حضور حجت الاسلام حسینی نوری رییس ستاد احیای امربه‌معروف و نهی از منکر شهرستان ملارد، جواد جبله دادستان شهرستان ملارد، یدالله سلیمانی جانشین ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ملارد و رئیس اوژن رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد و همچنین آمرین به معروف و ناهین از منکر در سالن اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی شهرستان ملارد برگزار شد.

یدالله سلیمانی جانشین ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ملارد در این مراسم با اشاره به تشکیل شورای امربه‌معروف و نهی از منکر بسیج محلات گفت: شورای امر به معروف و نهی از منکر در سطح پایگاه‌های بسیج محلات با محوریت امام جماعت مسجد محل و معتمدین تشکیل شده است.

وی افزود: وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر در محلات شناسایی معروفات جهت اشاعه و ترویج آنها و همچنین شناسایی منکرات در راستای از بین بردن و رفع آن‌ها است.

سلیمانی با اشاره به لزوم توجه به شورای امر به معروف و نهی از منکر اذعان کرد: ترویج و اشاعه معروفات و همچنین شناخت منکرات و بر طرف سازی آن‌ها یکی از مهم‌ترین مسائل امروز جامعه است.

وی افزود: تحقق اهداف مطلوب و هدفمند در زمینه اجرای اصل امربه‌معروف و نهی از منکر به فعالیت‌های مستمر، هدفمند و یکپارچه نیاز دارد که باید با دغدغه و توانی مضاعف و جهادی دنبال شود.

IMG_0749 IMG_0879 IMG_0890

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *