برگزاری جلسه،

هم‌اندیشی مدیران مدارس با امام‌جمعه صفادشت

اولین جلسه هم‌اندیشی مدیران صفادشت با امام‌جمعه این شهر برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد،مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان ملارد در جلسه هم اندیشی بین مدیران مدارس بخش صفادشت با امام جمعه بخش صفادشت  مهم‌ترین آسیب اجتماعی در مدارس را کمرنگ شدن مباحث تربیتی و پرورشی  دانست و گفت : اجرای طرح گفتمان دینی نقش مؤثری در افزایش خودباوری و کاهش خطاهای فکری و عقیدتی  دانش آموزان  دارد‌  و مدیران مدارس باید مسائل فرهنگی را در اولویت آموزش‌های خود قرار دهند .

رضایی با اشاره به کمبود نیروی انسانی و درنتیجه افزایش تراکم دانش‌آموزی  به ۴۶ درصد  گفت : مدیران مدارس به‌جای توجه به آموزش‌وپرورش و کیفیت تربیت دانش‌آموزان فکر معیشت خود رادارند که این باعث شرمندگی من است .
وی تصریح کرد:  از مردم نیکوکار و نیک‌اندیش شهرستان ملارد و بخش صفادشت  خواست برای تجهیز کلاس‌های درس به امکانات مناسب، آموزش‌وپرورش ملارد  را یاری دهند
امام‌جمعه صفادشت نیز در ادامه جلسه ضمن تقدیر از زحمات مدیران و معلمان بخش صفادشت گفت: ارتقاء سطح معارف و تقویت فضای معنوی در مدارس حرکتی همگانی برای دفع تهاجم فرهنگی دشمنان اسلام و انقلاب است.
حجت‌الاسلام حسینی با اشاره به بروز تهدیدهای نوظهور در بین دانش‌آموزان گفت :   فضای مجازی فرصت‌ها و امکانات فراوانی در اختیار جامعه بشری قرار داده است اما چالش‌ها و آسیب‌های گوناگونی که در این فضا به وجود آمده است ضرورت پایش چنین فضا و پیشگیری از آن را از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار می‌سازد .
رئیس شورای فرهنگ عمومی بخش صفادشت  با تأکید بر  برگزاری جلسات ماهانه بین فرهنگیان و روحانیون اشاره کرد و گفت : فصل مشترک نهاد نماز جمعه و آموزش‌وپرورش انسان‌سازی است و باید در جلسات بر  انگیزه‌های دینی نوجوانان تقویت و اهمیت جایگاه نماز جمعه و مسجد برای آنان تبیین شود.

انتهای پیام/م.احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *