امام جمعه ملارد

وعده های رییس جمهوربه مردم در سفر به شهرستان ملارد محقق نشده است

امام جمعه ملارد گفت:در سفر ریاست محترم جمهوری به شهرستان ملارد مصوباتی صورت گرفت. در این سفر برخی از مصوبات را ریاست محترم جمهور صراحتاً بیان کرد مانند ساخت بیمارستان که اعلام داشتند در پایان سال ۹۵ بهره برداری خواهد شد. متأسفانه این کار ضعیف انجام شده و عملاً آنچه که باید اتفاق می افتاد صورت نگرفت و در خواست اول مردم شهرستان ملارد محقق نشد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، حجت الاسلام سید حسین حسینی نوری امام جمعه ملارد، در همایش تدوین سیاست‌ها و دستاوردهای دولت تدبیر و امید در راستای اقتصاد مقاومتی در سالن اجتماعات شهید طحانی آموزش و پرورش شهرستان ملارد، با اشاره آموزه‌های دینی و روایات ائمه اطهار در خصوص خدمت به مردم گفت: رضایت خداوند در رضایت مردم است. یکی از برگ‌های درخشان انقلاب اسلامی خدمت خالصانه بر پایه محبت با مردم است.

وی افزود: یکی از نکاتی که باید به آن توجه شود مردمی بودن مسئولین است. هرکس بخواهد با مسئول شهر خود صحبت کند، شکوائیه بدهد باید بتواند به راحتی به مسئول دسترسی داشته باشد. مقام معظم رهبری می‌فرمایند: بهترین راه مبارزه با دشمنان خدمت رسانی به مردم است. اگر بتوانیم وظیفه خود را در قبال مردم به نحو احسنت انجام دهیم می‌توانیم روز به روز پیشرفت داشته باشیم.

امام جمعه ملارد با اشاره به سفر ریاست جمهور به شهرستان ملارد تشریح کرد: در سفر ریاست محترم جمهوری به شهرستان ملارد مصوباتی صورت گرفت. در این سفر برخی از مصوبات را ریاست محترم جمهور صراحتاً بیان کرد مانند ساخت بیمارستان که اعلام داشتند در پایان سال ۹۵ بهره برداری خواهد شد. متأسفانه این کار ضعیف انجام شده و عملاً آنچه که باید اتفاق می افتاد صورت نگرفت و در خواست اول مردم شهرستان ملارد محقق نشد.

وی افزود: اگر همین یک پروژه از میان همه آن وعده‌ها انجام می‌گرفت بسیار خوب بود. انتظار است یک تصمیم اساسی در این خصوص گرفته شود.

حسینی نوری با اشاره به تردد بالای جمعیت در مسیر ملارد به تهران اذعان کرد: بحث حمل و نقل به خصوص مترو یکی از نیازمندی‌های شهرستان ملارد است که باید پیگیری‌های لازم در راستای تحقق این وعده صورت بگیرد.

وی افزود: تعطیلی ورزشگاه با وجود تخصیص زمین ۵ هکتاری، عملیاتی نشدن احداث شهرک صنعتی ملارد با وجود مصوب شدن در سفر ریاست جمهور به ملارد از دیگر پروژه‌های محقق نشده در شهرستان ملارد است که انتظار می‌رود مورد توجه قرار گیرد. موضوع شهرک صنعتی ملارد می‌تواند بخش عظیمی از مشکلات اشتغال در منطقه را حل نماید.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *